1000 TL'ya kadar YOL BİSİKLETİ KADROSU SEÇİMİ

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Uçkun Barış CANDAN tarafından paylaşıldı.

1. Uçkun Barış CANDAN

Uçkun Barış CANDAN Kıdemli Üye

Seviye:
    http://www.sahibinden.com/listing/a...905-kadro-set-doruk-bisiklet-148924779/detail

İyi günler arkadaşlar, yukarda linkini verdiğim Merida Scultura 905 yol bisikleti kadrosunu almayı planlıyorum. Eğer aksi bir görüş belirtmez veya daha iyi bir seçenek sunulmazsa bir hafta içerisinde alacağım. Bisikletle herhangi bir yarış koşmayacağım. Hobi kullanıcısından halliceyim.

Sizce fiyat/performans olarak nasıl?

Daha iyi seçenekler var mı?

1000 TL bir kriter değil 500 TL ve üzeri aklıma yatan herhangi bir 56 cm kadro satın alabilirim.

Teşekkürler

İlginizi Çekebilir

stelvio-pass-hill-climb1.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
IMG-20151016-WA0000.jpg
2-3 Yıldır bisikletle uğraşıyorum, son bir yılda ise spor esnasında nabız değerlerimide kontrol ederek yüksek performans üzerine yapıyorum, dinlenik nabzım bu yıl geriye dönük bakıldığında...