1000 tl ye kadar dh arıyorum kullananların önerileri

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında FarukERYILMAZ tarafından paylaşıldı.

1. FarukERYILMAZ

FarukERYILMAZ Aktif Üye

Seviye:
    merhaba alalı8 ay olan bir specialized fuse 2 bmx im var birsürü hareketi çözdüm ve artık daha çok heyecan aramak için bisikletletin sınırlarını zorluyorum artık yetmemeye başladı ve dağlardan uçacağım bir dh gerek bana ve arkadaşımla dh klübü kurmayı düşünüyoruz 1000 tl ye kadar bütcem var hatta az geçebilir önerileriniz nelerdir bana sağlam bi dh lazım ağlatıcam bisikleti çünkü :D scott filan düşünüyorum ve tecrübeli kişilerin önerilerini bekliyorum şimdiden sağolun :) ...

İlginizi Çekebilir

IMG_20150520_232010.jpg
Merhaba dostlar hemen her bisiklet süren selenin sert ve rahatsızlığından şikayet etmiştir ve çoğu kişi de belki utangaçlıktan belki rahat hissetmediğinden ya da maddi olarak pahalı olmasından...
upload_2016-8-24_10-53-8.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
upload_2016-4-22_9-48-45.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...