1000 TL.e kadar bisiklet önerileriniz.

Tepki
67
Arkadaşlar 1000 TL.e kadar bir bütçem mevcut :D forumda yaptığım araştırmalar sonucunda kafamda bir kaç seçenek oluştu

Bunlara bakıcak olursak :
Sedona 751
Corratec x vert motion
Scott Aspect 55 ( veya fiyat dengi )

Bu seçenekler hakkında düşünceleriniz ve bu fiyat aralığında önerebileceğiniz bisikletler hakkında görüşlerinizi bekliyorum
Şimdiden teşekkürler

Scudo

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Güzel seçenekler bulmuşsun , bütçen de gayet iyi .. Scott her zaman dikkatimi çekmiştir mühendislik ve üretim kalitesine diyecek yok ... Gördüğüm kadarıyla sitede genel bir Bianchi antipatisi var ama bir de şu modeli incelemeni tavsiye ederim (link)

Tepki
67
@Metehan Mendi
Açıkçası bu antipati beni de etkilemedi degil , bu yüzden bianchi üzerinde pek durmadım. Ama değerlendirmekte fayda var tabi :D

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Bianchi'ye olan antipatik ve yerinde görüşler sayesinde artık Bianchi Türkiye de kaliteli donanım sunan modelleri piyasaya sürmeye başladı.
Üst model Bianchi'lerde kalite sorunu artık görülmüyor. Seçenekler arasına üst model Bianchi'leri de ekleyebilirsiniz.
Merida ve Scott'ların boya kaliteleri daha yüksek oluyor.Bu yüzden daha albenili görünüyorlar.
Scott'ların kadro üretim teknolojisi daha ileri oluyor, bu da ayrı bir artı kazandırıyor.

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@Akıncı Göktuğ Eren

iş vites sistemiyle bitmiyorki bence bisiklette en önemli mlzeme kadro o kadro bisikletin temelini oluşturuyor senin kadron kaliteli olursa diğer donanımlar zaten düzene girer işe yaramaz bir kadro ama iyi bir donanım bence iyi bir fikir değil...

Tepki
67
Doğrudur :D bu konuda pek bi bilgim yok.
Ama kafam allak bullak olmuş durumda açıkçası.
Sizin söylediğiniz seçenekler dahil sedona'dan tutun da scott.a kadar hepsi cezbedici seçenekler.. Bu yüzden bi türlü bi tarafa yönelemedim :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: gokhan erdogan

gokhan erdogan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.194
@Akıncı Göktuğ Eren

yanlış anlama senin koyduğun bisikletlerde kötü değil hepsi güzel bisikletler ben sedona kullanıyorum yaklaşık 3000 km yaptım hemen hemen ama daha tamirci yüzü görmedi arazidede gezdim daha çok şükür tık yok sadece bir artı şeçeneklerin olsun hepsi iyi bisikletler gözün arkada kalmaz diye düşünüyorum özellikle servisi yakın olan bir firmayı şeçmeye dikkat et sorunla karşılaşırsan götürme imkanın olsun derim...

• Beğen
Tepkiler: İlker Yazısız

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Kron XC 4000 modeline bir bak istersen...