100 TL'ye kadar MTB kadro ve 50 TL'ye kadar maşa arıyorum

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
Kadroda aradığım tek özellik furş yatağının oversize olması, bunun dışında uzun boylu olduğum için büyük boyutlarda bir kadroyla çok daha ilgili olacağım.

Maşa da kadro dışındaki tek eksiğim, ekstrem koşullarda kullanmayacağım için öyle çok iyi birşey olmasına gerek yok. Yine de bu fiyata alınabilecek en kaliteli maşayı almak istiyorum.

Gerçekten değecek kalitedeki ürünler için, ödeyebileceğim en yüksek fiyatı biraz daha esnetebilirim. Pazarlık sonucunda uygun bir fiyata anlaşırsak 1-2 gün içinde alışverişi yapabiliriz.

Ayrıca kimi bisiklet tutkunlarının elinde, bir kenarda çürümeye terk edilmiş giriş seviyesi parçalardan bulunabilir. Hani atsan atılmaz, satsan satılmaz denen cinsten. Her birini tek başına satmaya kalksanız 10-15 TL gibi komik rakamlara bile alıcı bulamazsınız, verilecek kargo parasına değmez. Bunlardan zincir, vites, kaset, aynakol, göbek, vb. birkaç tanesini birden toptan satıp en azından bir 50-60 lira kurtarmak isteyecek satıcılarla da görüşebilirim.

Anlayacağınız, son derece kısıtlı bir bütçeye rağmen doğru düzgün bir bisiklet toplamaya çalışıyorum. Bunun en güzel yolu da, başkalarının bir kenara ayırdığı parçalara birer şans daha vermek. Bu amacımı gerçekleştirebilmem için yardımcı olabilecek bütün arkadaşların irtibata geçmelerini bekliyorum...

Ahmet Can Yakışır

Scudo

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
Sr suntour - xcp 75 ve gümüş renk maşa var bende arkadaşım. 50 TL ve ilgilenirsen resımlerını yollarım sana...

emre ersoy

Forum Bağımlısı
Tepki
509
İsim
Emre
Merhabalar elimde Rock shox dart 2 maşa var 2. el olarak forumdan almıştım maşa bana sert geldi 1 ay kullandım ve çıkardım bir köşede yatıyor. Maşayı satan arkadaşmın ilanı;

(link)

Buda kendi bisikletimdeki duruşu, (link) takaslık kısmında kadro'mu takaslı olarak ilan açmıştım yanında maşayıda vermeye karar verdim yanlız takaslık kadro bulamadığımdan maşayı ayrıca satmaya karar verdim.İstediğim fiyat 65 TL kargo ptt kargo olmak şartıyla tarafıma aittir.

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
@emre ersoy

hocam kadro için özel mesaj attım, yanıt bekliyorum.

Ahmet Can Yakışır

Forum Bağımlısı
Tepki
1.137
Bisiklet
Sedona
maşa buldum arkadaşlar, bir aksilik olmazsa yarın elime ulaşacak. kadro olarak ise;

* mümkünse fiyatı 100 TL'yi geçmeyen,
* 18'' ve üzeri,
* yanal kuvvetlere karşı dayanıklı,
* furş yatağı oversize olan

bir kadro arayışım devam ediyor.

ayrıca centerlock diskli, hidrolik olmayan ön frene de ihtiyacım var şu an.

ayrıca elden düşme, bir kenarda kaderine terkedilmiş dişli, zincir, aktarıcı gibi parçalara da talibim.

cengizakgün

Daimi Üye
Tepki
122
arkadaşım bir bak bakalım kadro beğencekmisin
sana göre maşa var iki adet gidon koltuk dahası
(link)