10 Kasim 2009 Sali Şanliurfa Gezİsİ

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sermat61 tarafından paylaşıldı.

1. sermat61

sermat61 Yeni Üye

Seviye:
    Slm arkadaşlar urfaya geldik geleli hiç gezi yapamadık .. İyi kötü bir tur yapmayı düşünüyorum... hava durumunuda göze alarak... 10 kasım salı günü saat 12:00 gibi başlayıp 50-60 km civarlarında yol yapmayı düşünüyorum... yol güzergahı kendimize uygun olarak değiştirilebilir... gelmek isteyen tüm arkadaşlar beni rahatsız edebilirler....:)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-18_9-53-55.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...
diz-1.jpg
Merhabalar, üç haftadır taze bir bisiklet sürücüsüyüm. Yaşım 37, boyum 180 cm kilom ise 81 kg. Bisiklete binmeye başlamadan önceki iki hafta her gün 4-5 km yürüyüş hafif tempo yürüyüş yaptım....
upload_2017-2-1_9-14-6.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...