10 günlük tatil için bisiklet araç taşıyıcı

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
Merhaba İyi Günler Arkadaşlar.temmuz ayının 15'inde çıkıp 10 gün yapacağım tatilde kendi aracım olmadığından dolayı bisiklet taşıyıcı alıp gereksiz masraf yapmak istemiyorum. İstanbul İçinde 10 günlüğüne güvene yada ücrete dayalı 2 adet bisiklet kapasiteli taşıyıcı verebilecek arkadaşlar varmıdır?

• Beğen
Tepkiler: pilot
Scudo

pilot

Forum Demirbaşı
Tepki
215
İsim
mehmet coşkun uzak
Bisiklet
Focus

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
bulursam veririm. bulursam derken. iki bisiklet taşıma kapasiteli bisiklet taşıyıcımı kaybettim. yine bu şekilde isteyen bir arkadaşa vermiştim. ihtiyacını gördü verdi saolsun. ramazandan önce bana lazım oldu fakat koyduğum yerde bulamadım. çok ilginç. atıl eşyaların durduğu bir odamız var adeta yer yarıldı içine girdi. çok saçma bir durum. başka bir yere mi koydum diye tereddüt ettim ama başka yerde yok. bulursam size ulaşırım inşallah.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
yarına kadar hallolmaz ise satın alıcaz hocam ama bulursanda hakkın neyse onlar birlikte bi hayır dua ederim :)

aeneskral

Allah için NAMAZ'a dur ey müslüman!
Tepki
839
İsim
Abdulkadir Enes KIRAL
Bisiklet
Giant
@bjkbedirhan50
15 ne kadar deyince bende yardımcı olayım dedim. eve geçince ayrıntılı bir daha bakacağım. dua kafi kardeşim para, ücret söz konusu değil.

Tepki
1
Bisiklet
Carraro
yok hocam 15 inde çıkıcam saten :) ama ne biliyim erkenden halledeyim istiyorum tamam sorun yok bi kaç gun daha bekleyebilirim . Özelden numaramı yazayım isterseniz haberdar edersiniz.

bi kaç gün bekliycem baktım olmadı satın alıcam arkadaşlar artık yapıcak bişey yok :S