" 10 Aralik " Pazar.....Büyükçekmece

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine keyifli bir Gezi olmasi.........dileklerim ile.

Bu Gezimiz km yapmak isteyenlereee...........

Etkinlik Tarihi : 10 Aralik

Bulusma Yeri : Sirkeci Gari ( A.Y sindan gelenler ile belli 1 saatte bulusup Eminonu'ne gecebiliriz,arzu edenler benimle haberlesebilir )

Başlama Saati : 10:00

Parkur : Buyukcekmece

Program : Sirkeci'ye gelenlerle bulustuktan sonra,Bakirkoy yonune dogru pedal basiyoruz...Metin Bisiklet'ten ve diger katilacak olan pedalseverlerle birlikte sahil yolundan,önce Kücükcekmece ardından Buyukcekmece'ye padal basiyoruz...1 saat dinlenme,yemek ve ihtiyac molasi verdikten sonra ayni istikametten geri donuyoruz;)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan......Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz.....sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Etkinliklerimizde eldiven ve Kask takilmasi.............ONEMLE belirtilir.
Hava raporlarina gore HAVA serpintili bulutlu 19* civarinda,duruma gore onlem almaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
BSD Ist.Anadolu Yakasi
Temsilcisi
0533 263 21 69

• Beğen
Tepkiler: ümit_levent
Scudo

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
hah mert tam benlık bi tur dusunmussun baska bir olay cıkmassa kesın gelırım tarık abi felan da gelır herhalde hatta beylıkduzune dogru da uzarız ordanda gelmısken kumburgaz yaparız;)

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
biraz rahatsız olduğum için metin bisikletten yeşilköye kadar size eşlik ederim sonra ayrılırım sizden önemli olan az da olsa o ortamı yaşamak
teşekkürler

Tarık DUMAN

Daimi Üye
Tepki
251
ahhh ahhh benim için bisiklet gezisi mayıs ayına kadar kapandı... bende gelmeyi çok isterdim ama kısmetse pazartesi günü yola çıkıcam... pazar günüde misafirler felan gelecektir.. onun için evde durmayı planlıyorum... şimdiden size iyi eğlenceler...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@burgazz

Bende zaten sizleri düşünerek karar verdim abi;) biraraya gelerek hasret giderelim dediim:) olurrr tabiii beylikdüzüne'de gidebiliriz konuşuruz

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

@bedo

Geçmiş olsun bedo tabiii nasıl istersen;) paylaşımın için teşekkürler

@Tarık DUMAN

Sağol Tarıkcım sana şimdiden iyi yolculuklar ve hayırlı 1 askerlik diliyorum abi;)

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar her şeyden önce tarık çım sana hayırlı teskereler dilerim allah hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin
Evet arkadaşlar şimdi konumuza gelelim paylaşımın için mert çok teşekürederim ebet arkadaşlar bu turu ne zamandan beri mert ile planlıyorduk en sonunda oldu mert arkadaşımöızın istedigi yere gidecegiz küçükçekmece gölünde turlayacagız ordan büyük çekmeceye pedalayacagız. bakırköy civarından gelmek isteyen tüm arkadaşlar bakırköy metin bisikletin önünde saat : 10:30 da olsunlar

• Beğen
Tepkiler: sports-man

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
geliş gidiş tplam kac km olacak

biliyosun mert beni 150 den aşşağısı kesmez

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
gelicem merak etmeyin ama sizi yolda ekersem kusura bakmayın belki edirne yaparım hazır oraya doğru gidiyorken bu arda tarık abi sende geliyosun dimi abi

@burgazz

memet tarık abiyle bağlantı kur beraber buluşur hasret gideririz

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@nirvana

bilmezmiyim İlkercim:p

Çamur

Aktif Üye
Tepki
33
arkadaşlar sizleri b.çekmecede bekliyorolacağım burgaaaaaazzz hadibe kocum nerdesin