" 10 Aralık " Bayram ve Bisiklet Kardeşliği Buluşması (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli Pedalsever arkadaslar,dostlarım...

Bu etkinliğimizde Bayramlaşmak,kırgınlık ve dargınlıkları geride bırakıp,neşe ve keyif içinde Bisiklet Kardeşliğimizi ve Pedal Dostluğumuzu pekiştirmek için İkinci Bahar da buluşuyoruz.Hepinizin Mübarek Kurban Bayramını Kutlarım.

Etkinlik Tarihi : 10 Aralık Çarşamba

Buluşma Saati : Kadıköy 08:00 - Üsküdar 09:00

Buluşma Yeri : Kadıköy - Eminönü vapur iskelesi (Kadiköy) - Beşiktaş Motor iskelesi (Üsküdar)

Parkur: Kanlıca

Fiyat : Kahvaltı kişi başı fiyatı 8 ytl dir.

Program : Buluşma noktalarımızdan hareket ile Grup Disiplini içinde Boğaz sahil yolundan Kanlıca'da bulunan İkinci Bahar a Pedal basıyoruz,Bayramlaşma ve Kahvaltı sonrası,arzu edildiği şekilde oradan ayrilıyoruzz:60: :winkenlux

Aynı Duygu ve Heyacanı paylaşan..............Tüm Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz;).......sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

ÖNEMLİ : Katılım listesi Salı Akşamı na kesin sayı verilecek olduğundan,18:00 e kadar olan liste DİKKAT !!! e alınarak haber verilecektir.Hassasiyetinize teşekkür ederim.

Not : Tüm Etkinliklerimizde eldiven ve KASK takılması
ÖNEMLE belirtilir.Hava raporlara göre açık 8*C civarı (yağmurluk,iç lastik vss) gerekli önlemleri almanız faydalı olacaktır.

Pedalsesi İst Temsilcisi
Mert Arsan
0533 263 21 69

Scudo

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Gezimize ilişkin kesinleşen katılım listesiii;)

1. Mert (sports-man),Kudret (Robocop arka takım kaptanı)
2. Murat İlhan
3. İlker (kanka)
4. Hacer (kankanın eşhi)
5. Mertcan
6. Özgür
7. Özgür 2
8. Bülent
9. ...

Tepki
28
Mert abi ben geliyorum demiştim ama şuanda sakaryadayım 1-2 gün fazla durabilirim o nedenle gelemiyorum.Size afiyet olsun şimdiden :)

• Beğen
Tepkiler: sports-man

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Değerli pedalsever arkadaş ve dostlarım...

13:45 itibari ile internet ile ilişiğim kalmayacağından dolayı,konuya ilişkin soru ve açıklamalar için irtibat numaramı kullanmanızı rica ederiiim.Alakanıza teşekkürler;) ...sevgilerrr

İrt : 0533 263 21 69

Tepki
26
@sports-man

efendim benden duymuş olmayın bu kahvaltı açık büfe lüpletmece olup sınırsız çay içmece özelliğine sahiptir Yani aslında tam bize göre Gerisi size kalmış

UMUT ALAÇİÇEK

Aktif Üye
Tepki
71
istanbulda olsakta giderdik ama izmirdeyim genelde işe bisikletle gibip geliyorum hele bayramda yollar boşya daha bi iyi oluyor

• Beğen

McMILLERR

Aktif Üye
Tepki
238
Bisiklet
Trek
yani ne denirki..tek kelime ile süperdi..Güzel bir kahvaltı sonrası Fethipaşa Koru gezisi...SÜper süper!!!!

• Beğen

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Güzel 1 Bayram sabahı pedalsever arkadaş ve dostlarımla buluştuk:) bayramlaşma sonrası açık büfe kahvaltımızı yapmak üzere İkinci Bahar 'a pedal bastıııık;) neffissss kahvaltıları lüüüplettik den sonra:D Fethipaşa Korusu nuda ziyaret ederek muhteşem Boğaz Manzarası sonrası,aynı istikametten geri dönerek Gezimizi noktaladııık:winkenlux Gezimize katılan ve paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyerek Grup Disiplini içinde pedal basan Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederimm;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah.........sevgilerrr

Pedalsesi İst Temsilcisi
Mert Arsan
0533 263 21 69