10 Ağu 2008 Pazar - Eskişehir Kent Orman

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Eskişehir'de Pazar günü etkinlik yapan / arayan bir sürü arkadaşımız var. Şimdi bir kısmı Şelale'ye bir kısmı Sarıcakaya'ya niyeti var. Bizi yanlış anlamasınlar, niyetimiz ayrım çıkarmak değil... ;)

Vaktim dar olduğu için tüm günümü kapsayacak bir tur yerine kısa ama adrenalin ve oksijeni bol bir turu tercih ettik. Nitekim son 10 gün içinde yeterince uzun yol yaptım galiba :rolleyes: (Yol kesmedi de işlerim sıkışmaya başladı.) Biraz da arazi yapalım

Pazar günü Adalar migros önünde 07:00'de buluşup kent ormana gideceğiz inşallah. Öğlen sıcak çıkana kadar Kent ormanında biraz keşif yapalım, arazi yapalım.

Şimdilik Oktay abi ile iki kişiyiz. Sevgili Serhat'ı aradım ama standart dııııt dııııt... :D (Mesai sesi)

Pazar günü arazi yapmak isteyen arkadaşları bekleriz. Uzun yol isteyenler Selçukların gezisine katılabilir ;) Seçenekli bir Pazar.

Herkese şimdiden iyi eğlenceler

• Beğen
Tepkiler: grikartal
Scudo

jemboy

Daimi Üye
Tepki
645
eğlenceli kazasız belasız bi gezi dilerim kardeşim iyi eğlenceler

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
@bozuk_para

Sağol Selçuk ;) Size de iyi eğlenceler

Bu hafta böyle olsun da haftaya pazar bakalım ne yaparız :rolleyes:

grikartal

Forum Demirbaşı
Tepki
435
@eYa

efrahım:bakıyorum esli ler olarak gezi kuyrukları olmuş:)helal olsunn,budurumdan şu çıkıyr,esli ler uyumuyor,pedala devam,hoşçakalın sevgııle kalın,heee bıraz ekşın görelim efoo kardeşim:):)
foto beklerızzzzz

• Beğen
Tepkiler: eYa