10.10.10 İklim Hareketi ( - 350 ) iZMİT

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında sehnaz karabulut tarafından paylaşıldı.

1. sehnaz karabulut

sehnaz karabulut Yeni Üye

Seviye:

-350
    TANIMI: 350 ppm karbon salınımının güvenli ve temiz bir çevre için üst sınırdır. Bu rakam günümüzde 392 dir ve bu rakam her yıl 2 ppm artmaktadır. -350 hareketi de bu sınırın altında karbondioksit oranı için dünya çapında bir harekettir.
    AMACI: Amacı, Türkiye’deki politikacıların ve iş dünyasının, atmosferdeki karbondioksit seviyesini güvenli sayılan seviye olan 350 ppm’e (Milyonda parçacık) çekecek politikalar üretmesi ve uygulanması için bir baskı grubu işlevi görmektir.

Buluşma noktası: Yahya Kaptan-Arasta Park AVM yanı Bisiklet Trafik Eğitim Pisti
    Izmit,
    Saat: 09:00
    Kask zorunludur.

*Dernek Merkezimiz olan bisiklet trafik eğitim pistinde buluşup Çayırköy
    göleti,Gölkay tesislerine kadar gidip,kahvaltımızı hep beraber orada yapacağız.
    ( Dernek Merkezimiz,Yahya Kaptan'dadır)

*Kahvaltı ücretsizdir.
    *İzmit Belediyesinin ikramıdır.

Harika bir göl kenarı turu ardından nefis bir kahvaltı...:)

İlginizi Çekebilir

2.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
upload_2016-4-29_9-18-27.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
5e5bb4d61700a7c23b5abfe47263a288.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....