" 1 Nisan " Pazar..........Boğaz Turuuuu (:

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Yine Keyifli bir Gezi olmasi..............dileklerim ile

Etkinlik Tarihi : 1 Nisan

Bulusma Saati : 10:00

Bulusma Yeri : Uskudar ( Uskudar -Besiktas vapur iskelesi onu )

Parkur : Anadolu Kavagi - Sariyer yada R.Kavagi - Besiktas

Tarife : Anadolu Kavagi - Sariyer ( 12:20 - 13:15 - 14:00 )
Anadolu Kavagi - R.Kavagi ( 14:00 )

Program : Uskudar'da bulustuktan sonra vakit kaybetmeden pedal basiyoruz ...Ilk molamız Beykoz,kisa 1 su ve ihtiyac molasi sonrasi Anadolu
Kavagi yoluna sapiyoruz...1 kac rampa ciktiktan sonra düzlüge geliyoruz,geride
kalan arkadaslarimizi erken cikanlar bekliyorrr tabiii:) Sonra iniseeee geciorusss
weeee nihayet Anadolu Kavagi....1 saat yemek ve ihtiyac molasi sonrasi uygun
1 vapur saatini yakalayarak Sariyer yada R.Kavagina geciyoruzzz...Ordan Besiktas'a pedal basarak Bogaz Turumuzu tamamliyoruzzz;)

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan..............Tum Spor ve Pedalseverleri
Gezimize bekleriz..........sewgiler

" Bol Sporlu ve Pedallı Gunler "

Tum Etkinliklerimizde eldiven ve Kask takilmasi............ONEMLE belirtilir
hava raporlarina gore hava kapali 9* civarinda,yagmurluklarinizi yaninizda
bulundurmaniz faydali olacaktir.

Complete
Sports*-Man
0533 263 21 69

• Beğen
Tepkiler: burak92
Scudo

ünal

Üye
Tepki
20
@sports-man

,
mert abi nasılsın yine çok güzel bir gezi olucağını tahmin ediyorum gelmeyi çok istiyorum ama şu an gaziantepteyim bır aksilik çıkmazsa burada hafta sonu istanbulda olucam ama yinede söz vermek istemiyorum gelmeye çalışıcam.yazarım yine olurmu buradan istediğin bişe varmı mert abi...:)

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
merhabalar. mertcim yine guzel ve uygun bir guzergah secmissin:) bildigin uzere c.tesi ve pazar sinavlarim var. olmasaydi mutlaka gorusurduk. artik sinavdan sonraya kaldi bisiklet olayi. simdiden kazasiz belasiz iyi geziler dilerim. katilacak tum arkadaslara selamlarimi gonderiyorum. siz pedallarken ben sinavlarda ter dokuyo olurum heralde:)

bu arada burak92 benim yegenim. site genc bir uye daha kazandi. aslinda bu bi yandan burak'in kazanci. o her ne kadar "neden olmasin" yazmis olsa da su an bu bogaz gezisine katilamayacagindan eminim. burak sana da soyledigim gibi oncelikle gerekli olan ekipmanlari; kask, eldiven ve gozlugu almaliyiz. sinavdan sonra halledecegiz bu olaylari. ayrica basit parkurlardan baslarsin. hatirlarsan sali gunu bu konuyu konustuk. kasksiz, eldivensiz yola cikmaman gerektigini tekrar hatirlatiyorum sana.

gorusmek uzere. sevgiyle...

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
@bluebike

bluebike selamlar (ünal mıydı unutuyom isimleri :) kusura bakma) bahçelievlerden birlikte pedallıyalım istersen muhtemel ki biz de ( emre ve ozan sende hatırla diye ) katılırız geziye..

nadir

Aktif Üye
Tepki
54
Sanırım katılamayacağım. Ailem Şile'de kalıyor. Bisiklete bineceğim diye bayaadır göremiyorum onları.
Ama gitmezsem kesin katılırım. Zira parkur süper gene.

bulent40

Daimi Üye
Tepki
714
muhtemelen katılıyorum.
rotaya göre yaklaşık 4 saatlik net sürüş gerektiği ve beykoz sonrasında akbaba-dereseki arasındaki rampanın dikliği hesaba katılırsa tempolu bir sürüş olacak sanırım.
kask-eldiven-yağmurluk bulundurma dışında, yedek iç lastik bulundurulması ve bisikletlerin minimum bakımının (lastik havası, firen-vites teli kontrol, zincir-dişli yağı kontrolü) yapılması yerinde olur.
görüşmek üzere....

onurist

Üye
Tepki
0
çok gzl bi tur programı yapmışsın büyük ihtimalle katılıcam

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@bluebike

Ünalll abi söz werme tabiiii;)warrrrrrr:)ben 1 adana aliiiiiiiim beaa:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

@Çağrı Tosyalı

Selam Çağrıcım,eweeet değişik 1 parkur değil ama atraksiyonlu olsuun istediim beaa:p sana sınavlarında başarılar diliyorum sewgili dostum:) inşallah istediğin sonuçları alırsın......seni özlüyoruz,çabuk gellll;)

Yeğenin aramıza hoşgeldiii,çook sewindim eminim odaaa senin gibi güler yüzlü,yüreği güzeldir.......sewgilerrr

@nadiren

Ayrıntıları Cuma Akşamı.....Keyfi nde konuşurusss dostum;)

@onurist

Beklerizzz Onur:) görüşmek dileği ile........sewgiler

@bulentery

Görüşmek üzere Bülent:) Beykoz'dan sonra Anadolu Kavağı'na,askeri bölgenin olduğu yerden pedal basıcazzz abi

gizer

Forum Demirbaşı
Tepki
161
İsim
Özgür KUŞCUOĞLU
Bisiklet
Kron
Eminim çok güzel ve zevkli bir gezi olacak. Daha önceden söylediğim gibi, bu hafta sonu açık öğretim sınavlarında görevliyim. Cumartesi ve Pazar günleri akşama kadar doluyum.
Bundan sonraki hafta sonu 7 Nisan Cumartesi günü yaklaşık 90 km.' lik bir boğaz turu programım var. Buna rağmen, aynı hafta, bir sonraki gün, Pazar günü bir etkinliğiniz olursa, katılmaya çalışacağım.
Size iyi geziler. Görüşmek üzere..

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@gizer

Sağol Özgür:) biliyorum söylemiştin,sana kolaylıklar diliyorum abi;) OK o zamana kadar arkadaşlarımızın sınavlarıda sanırım biter:p Yine birlikte keyifli 1 pazar programı yaparız inşallah.....sewgilerrr

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@bixekolik

İnşallah Fatih;) görüşmek üzereeee

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Arkadaşlar pazar günü için hava tahmini veriyorum;)

Kapalı 11*civarında yağmur olasılığı

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
off yine süper bir gezi programı gözüküyor ufukta,ama dostlarım ban bu turdada aranızda olamıyacağım tendon problemim devam ediyor bunu dün akşam daha çok hissettim biraz zorlayınca dinlenmem gerekli azcık daha ama kalb'im sizlerle...

ünal

Üye
Tepki
20
@sports-man
MERT ABİ SANA ADANA GETİRMEYİ ÇOK İSTERDİM AMA ABİ BİLİYOSUN SOĞUYUNCA BİR TADI KALMIYOR.
AMA ANTEPTEN FISTIK GETİRDİM SENİ PSYINI AYIRICAM SÖZ BU ARADA ABİ BEN YARIN GELEMİCEM AKŞAM 20:00 GİBİ ANKARAYA GİTMEM GEREKİYOR O YUZDEN BİRAZ DİNLENİCEM :((( KUSURA BAKMA ABİ BU ARADA BİSİKLETİMİDE GÖTÜRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM KEVSER GEZDİRİR ARTIK BENİ

YOLUNUZDA AÇIK OLSUN FARINIZDA

Ginger Fergus

Aktif Üye
Tepki
65
mert hava tahminini vermişsin ama çok da iç açıcı değil malesef.. biz yarın maalesef katılamıyoruz , banunun kendine bir süre daha dikkat etmesi gerek.. inşallah müteakip haftalardaki gezilere ....

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
@bluebike

bizimle gelecek bi arkadaş daha wardı xc4000 li hatırlarsın.. oda bizi gitti sanmış bize yetişmek için sahilden bakırköye doğru yollanmış ona ayıp olmasın yetişelim diye onun arkasından gittik ünal senin arkadaşa da haber verdik.. Artık bi dahaki gezide görüşmek üzere..:)