" 1 Haziran " Haliç'de....Mehtaba Gülümseyelim (:

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında sports-man tarafından paylaşıldı.

1. sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Selam Grup,

Yine keyifli bir Gezi olmasi......dileklerim ile.Bu Gezimiz Haliç'in büyülü ve renkli yüzünü görmek ve Gecemize Renk katmak içindir.

Etkinlik Tarihi : 1 Haziran Çarşamba

Bulusma Yeri : (A.Y) Kadikoy-Eminonu vapur iskelesi onu / (AV.Y) Eminönü-Kadıköy vapur iskelesi onu

Bulusma Saati : (A.Y) Kadıköy 20:00 / (AV.Y) Eminönü 20:30

Vapur Sefer Saati : 20:20

Dönüş : DENTUR Beşiktaş'dan 01:00 e kadar Üsküdar'a motor seferi yapilmaktadir.Karaköy'den 23:00 e kadar vapur seferi bulunmaktadır.

Parkur : Eminönü - Eyüp

Sürüş Hızı : Yardımlaşma,dayanışma ve Grup Disiplini içinde pedal basılacaktır.

Program : Başlangıç naoktamızdan 20:30 gibi ayrilarak,Haliç'e pedal basiyoruz.Eyüp'e kadar pedal basıp kısa 1 mola sonrası ayni istikametten geri dönerek,Karaköy ve Beşiktaş'dan isteklere göre (vapur,motor ile) dönüşümüzü gerçekleştirip Gezimizi noktalıyoruz:winkenlux

Ayni Duygu ve Heyecani Paylasan............Tum Spor ve Pedalseverleri
    Gezimize bekleriz;) .........sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedalli Gunler "

Not : Etkinliklerimizde eldiven ÖNEMLİ...KASK hayati ve mecburidir.KASK ı olmayan ya da temin edemeyenler lütfen irtibat kurunuz.Gerekli önlemleri (yagmurluk,ic lastik,aydinlaticilar...vss)
    yaninizda bulundurmaniz faydali olacaktir.

Complete
    Sports*-Man
    0533 263 21 69

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

sports-man

sports-man Onursal Üye

Seviye:
    Değerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Gezi ve Organizasyonlarımıza katılmadan önce DUYURULARIN iyi okunarak KURALLARA göre hareket edilmesi ÖNEMLE rica olunur.Böylelikle gereksiz sorunlar,olumsuzluklar yaratılmamış olur :!: Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkürler;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Negatif elektrik aldığım kişileri, hayatımdan attım....HAYATIMA taaam 10 yıl KATTIM... :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-11-12.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...