1 Eylül'e kadar, akşamları Eskişehir'i turlayacak yoldaş aranıyor

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Malum şu aralar ramazan fakat öğretmen olduğum için Eylül itibariyle bisiklet binme şansım azalacak, o nedenle ramazan ve oruca rağmen akşamları 17.00-18.00 civarları başlamak koşulu ile iftara kadar Eskişehir'i çevresinden dolaşacak şekilde turlayacak yoldaş arıyorum.

Mesela OGÜ shell çıkışlı, üniversite evleri, yenikent, şahintepesi, erenköy, emek, devlet hastanesi, odunpazarı, hasan polatkan olabilir. Tam karşı istikamete tepebaşına doğru gidip espark civarından geri dönülebilir veya kızılinler gibi yakın, fazla yormayacak yerlere gidip gelebiliriz.

Yeter ki istikrarlı bi şekilde haftanın en az 3 günü çıkalım, hem kondisyon yapalım hem de gezmiş olalım

Scudo

ozanpalas

Üye
Tepki
2
ben de istiyorum böyle bi şey bi akşam kanlıpınar tarafına bi akşam seyitgazi tarafına yapayım diyorum kanlıpınarı yapıyorum seyitgaziye gelince canım sıkılıyo

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@ozanpalas

ben eşlik edecek biri olmadan onu da yapmıyorum işte, eğer uyarsa takılalım beraber

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Umut Palabıyık

Ramazan ve oruca rağmen derken anlamadım. Siz oruç tutuyor musunuz?

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
evet serkan oruç tutuyorum, oruçluyken bisiklet binmek istediğimden mi bu kadar şaşırdın ben de onu anlamadım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Umut Palabıyık

Yanlış anlaşıldım galiba, birden sert çıkmışsınız ama kötü bir niyetim yoktu.

Ben de oruçluyken Odunpazarı-Hasanpolatkan-Çevreyolu-71 Evler çıktım ve sonrasında epey zorlandım.
Bu yüzden bu geziyi oruçluyken mi yapmayı planlıyorsunuz diye sordum.
Sinirlenmeye gerek yoktu anlayacağınız.

Saygılar.

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
@Serkan Çoban

Yok Serkan, sert çıkmadım. Ben de senin sorunu anlayamadım tam olarak o yüzden öyle yazdım. "Siz oruç tutuyor musunuz?" yerine "oruçluyken mi geziyi yapmayı planlıyorsunuz" deseydin anlaşacakmışız aslında. Eğer ben de yanlış bir izlenim yarattıysam kusuruma bakma, gerçekten sert bir çıkış değildi, anlayamadığımdan cevabım o şekilde oldu.

Bu arada deneyimini paylaştığın için teşekkürler, aslında oruçluyken ben de zor olacağını tahmin ediyorum ama bisiklete binme aşkı ağır basıyor şimdilik eğer çok zorlarsa mecburen ramazan sonunu bekleyeceğim ben de

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Ben birkaç sefer denedim ama ter kaybı olduğu için haliyle fazla hararet yapıyor, iftara kadar halsizlik daha da artıyor.
Geçen akşam iftardan sonra çıktım ama kısa sürdü, çarşı pazar gezisi yani.
Ramazandan sonraki hafta düşünüyorum bir şeyler ama bakalım kısmet...

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Bugün Çağrı ve Ozan'la ısınma amaçlı da olsa bir gezinti yaptık hem de tanışmış olduk. Bugün benim için toplamda 25-30kmlik iyi bir antrenman oldu. Susuzluk pek bastırmadı bugün ama zaten 18.00-18.30'dan iftara kadar ancak gezdiğimizden susuzluğu yaşamaya pek vakit kalmıyor :)