1.200 civarı mtb için yardım

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
gidondan kitlenebilir shimano kullanan bir bisiklet arıyorum aklımda kron xc750 hd ve salcano INSOMNIA 40 var sizin öneri ve görüşleriniz nedir

Scudo

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
Bir defa 1200 TL bütçen varsa Kron xc750'yi aklından çıkar. Benim sana önerim Sedona 731 yada Carraro CRP 700'e bakman.

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
carraroyu bende gördüm baktım ama salcanoda rock shox maşa var . sedonna düşünmüyorum vites ve fren sistemini sevmiyorum bianchi de salcanodan pahalı ve farkı yok belki eksiği var

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba can bey, 1200TL bütçe ile alınabilecek piyasadaki en iyi bisiklet salcano ınsomnıa 40'tır. Fiyatı 1185TL'dir ama peşin alırsanız 1000TL'ye kadar bulabilirsiniz, salcano komponent kullanımı açısından en titiz ve düzgün markadır, salcanodan şaşmayın, diğer markalar, marka satarlar ama kalite satamazlar, satarlar fakat fiyat 4-5 kat olur ozamanda yine salcano devreye girer 2013 assos serisinden eş değer bir model ile yüne diğer markalarla yarışır, :)

Can Yoltar

Aktif Üye
Tepki
57
Bisiklet
Kron
çok ama çok haklısınız ali bey adamlar gerçekten iyi işler başarmış çok elit parçalar var fakan nerden alıcam nerde bulucam bi fikrim yok siz nerden aldınız acaba

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Can Yoltar
Ben daha almadım fakat bir salcanoda ben almayı düşünüyorum şuan para biriktiriyorum :) istanbul gibi büyük bir şehirde heryerde bulabilirsiniz fakat önemli olan 2013 olanını birde ucuz olanını bulmak bunlara dikkat!!!
Biraz araştırın, forumdan arkadaşlarda bu konuda size yardımcı olacaklardır, bol şanslar dilerim.

Gokalp Gokmenler

Forum Bağımlısı
Tepki
348
Bisiklet
Giant
@Can Yoltar

Salcano almaya karar verdiysen Sirkeci Yurt Bisiklete bir uğra derim. Pazarlıkla çok iyi indirimler yapıyor Yurt Bisiklet.

FATIHERDİNÇ

Aktif Üye
Tepki
34
maşası rock shox diye bisiklet alınmaz yurdumuzun markası fakat montaj ve işçilik maalesef yerlerde sürünüyor..