09.03.07 kapadokya gezmeye devam

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
bu sabah yine altladıgım gibi bisiklete çıktım yola zamanımın olmayısı ve yoların çok yumusak olması sebebi ile turumu kısa tuttum. ve kızıl vadide yeni bir yola girdim burasını ilk defa gördüm güzel yermiş biraz dolasdıkdan sonra bir baktım güzel bir iniş var çıkması olmasın diye inişi denemedim ama ilerde denerim çünki her vadinin sonu çavusine çıkıyor.

(link)

(link)

burdan asagı güzel bir iniş var.

(link)

o zmanının imkanları ile bu yükseklikdeki kayalara nasıl çıkıyorlardı çok merak ediyorum dogrusu.

(link)

(link)

karsıda görünen kaya arasında geçiyoruz 2003 pp sinde kullanılmıştı bu yol.

(link)

daha yazlık moda tam dönemediğim için kask felan dagılmış rüzgar dan dolayı beremi takmak zorunda kaldım.

(link)

(link)

zamanında buraları ne amaçla kullanılıyordu bilmiyorum ama böyle yerler kapadokyanın bir çok yerinde var. hele zelvede olan yer yerden baya yüksekde. kayayı kocaman oymuşlar.

(link)

Scudo

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Nuri merhaba nasılsın bebeğimiz nasıl umarım herşey yolundadır.Paylaşımın ve güzel resimlerin için teşekkür ederim.Kask'ın dağınık olması hiç önemli değil,önenli olan kendimizi soğuktan korumalıyız.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Nuri merhaba

Gene muhteşem manzaralar sunmuşsun bizlere. İnsan şu resimlerin arasına küçücükte olsa bebeciğin resminide sıkıştırır. Bir dahaya öyle yap derim. Görelim şu bebişi bakalım.

Sana iyi geziler dilerim.
Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@H.Can DEMİREL

@Ender Alıcıoğlu

teşekkürler can abi ve ender abi.
oglum dogdugu günden bu yana hastanede biraz önce son iğnesini vurdurup evimize geldik hastanede çektiğim resmi koymak istemedim ama bir dahaki sefere koyacagım.

selamlar.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
abi gezileri yalnız yapıyorsun benim gibi ne dersin?
beraber mi takılsak acaba!
kızıl vadiyi birlikte keşfederiz.
bebeğimizin iyi olduğuna sevindim.

• Beğen

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
gene güzel yerlere gittim sayende Nuri Abi.çok güzel fotograflar teşekkürler...

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@i.golge

tabiki neden olmasın ama sabahın erken saatinde kalkman gerekir.ben ürgüpden sen nevsehirden çıkarsak ortahisarda bulusuruz. ama kızıl vadi degilde birazda uçhisar göreme taraflarına açılmak lazım inan ordaki vadilere hiç girmedim.

@derya.k
dah çok güzel yer var havalar ısınıyor yavas yavas her tarafın resfini çekip yayınlayacagız burda.

selamlar.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
tebrikler Nuri abi sabah çok güzeldi hava benimde aklıma geldi ama bisiklette sorun vardı...
Hadi kolay gelsin sana...

• Beğen

mehmet_svm

Forum Bağımlısı
Tepki
419
Bisiklet
Sedona
Çok teşekkürlür paylaşım için,yine muhteyem yerlere götürdün bizi sağol,

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@d.berkay

evet hava güzeldi aa hızlandıksa üsütüyor insanı ben güneşe aldanıp çıkmadım allahdan.benimde frenlerde sorun olmasına ragmen güzel gezi oldu benim için.çünki ilk defa gittim bende buraya.

@mehmet_svm

ben teşekkür ederim.

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
@nuriaktürk

Keratanın resimlerini bekliyoruz.Ama önce sağlık.İnşallah hep sağlıklı bir bebek olur.Zira babasından daha iyi bisikletçi olmalı.:) Kendine ve ailene iyi bak.

acumur

Forum Demirbaşı
Tepki
563
Bu Kapadokya'da nasıl bir yer anlamadım.Tamamı MTB parkuru olan başka bir şehir varmıdır acaba dünyada.

• Beğen

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@H.Can DEMİREL

çok teşekkürler oglum erken dogmasına ragmen çok ğüçlü olacaga benziyor bakalım artık.

selamlar.

@acumur

evet kapadokyanın her bir yanı parkur ve her tarafı ayrı güzel yarış düzenlenecegi zaman hiç zorlanılmayacak bir yer. elini sallasan elllisi hesabı burdada o kadar çok parkur var bizim dahi görmediğimiz yerler o kadar çokki.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
nuri abi yarın buluşalım ben sabah çıkacağım saat 9:15-9:30 gibi görüşelim ortahisarda

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
@i.golge

islam ben bu mesajı simdi okudum kusura bakma umarım siz ismaille gezmişşinizdir.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
Nuri abi ben gedim ama İsmail de müsait değilmiş size ulaşamadım kısmet bir başka zaman birlikteyiz ama sakın unutmayın!
kızıl vadiden Güllüdere vadisinden Çavuşine doğru indim oradan da Göreme ye geçtim ve sonra Uçhisar malum saat 11:20 gibi ortahisar da idim
müthiş parkurlar var biraz zordu ama olsun dğdi toplam km:41 nasıl iyi mi dersiniz

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
çok güzel evet kızıl vedi çok hoş bis seni bir parkura götürelim bak bir nasıl zevkli.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Taş ve toprak kullanarak DANTEL yapacaksınız denilse herhalde en güzel "iş örneği" kapadokya olsa gerektir.
NuriAktürk arkadaşıma hem güzel fotoları hem de azimkar bisikletçiliği için teşekkürler sevgiler selamlar.

• Beğen

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
manzaralar çok güzel... paylaşıların da öyle...
umarım minik bebek sağlıklı günlere gözünü açıyordur.. annesine de tebriklerimizi ilet lütfen...
pedallamaya devam..

• Beğen

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
yani öyle biryerki sanki mtb yapmazsan haksızlık olacak. Manzaranın doğanın hakkını verdiğiniz için teşekkürler. Sağlıklı mutlu bir bebek olur sizlerede en büyük mutlulukları yaşatır inşallah

• Beğen