08.04.2007 tarihli gezimiz

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
08.04.2007 tarihli gezimiz.Yol uzunluğu gidiş-dönüş 164 km.

Sabah 07:00 de Şirinevlerde gurupla buluşup pedal çevirmeye başlıyoruz,istikamet Askeri yoldan Habibler yönüne,oradan Arnavutköye dönüyoruz yokuş aşağı yeni yapılan yolda rüzgarada arkamızdan esince bırakıyoruz kendimizi rüzgarın kollarına.Arnavutköy’den geçip Tayakadın’a doğru bisikletlerimizi inişli çıkışlı hafif rampalarda yanımızdan hızla geçen komyonlardan dolayı kenardaki mıcır,bozuk yada su kanallarının içine atıyoruz kendimizi birkaç kez.İşte o zaman bisikletlerimize dünyanın parasını verip aldığımız lastik ve fren tertibatının ne kadar işe yaradığını anlıyoruz .Derken Tayakadın’a varıyoruz ve tabelalarda Çatalca-Saray yönüne dönüp biraz bizleri kovalayan köpeklerle içli dışlı olduktan sonra nihayet durusu gözüktü ve biraz daha gayretle Karaburun bizler geldik be yawwww.Ufak bir moladan sonra geri dönüşe geçiyoruz çünkü gitmek istediğimiz Balaban köyü var.Bizi karşılayan köpek dostlarımız bu seferde uğurlamaya geliyorlar:D :D
Ve Balaban köyüne ulaşıyoruz ama bacaklarda hissedilir derecede ağrı bastırıyor eee performans eksikliği kendini göstermeye başlıyor.Aynen köyün girişindeki ağaçlık ve piknik alanına kendimizi atıyoruz.Gelsin kolalar köfffteler..:D :D Güzelce dinlenip bolbol temizhava ve oksijenle kendimizi yenileyip dönüş yoluna koyuluyoruz.
Bu arada bizleri görüp hay-hello gibi turist muamelesi yapan çoçuklara Türkçe cevap verip aaa Türklermiş gibi bir tepki ile yüzlerindeki değişik ifade bizlere güzel bir günün’ün hatırası olarak kalıyor….

Lafı fazla uzatmadan gelelim resimlere

Bol sporlu ve sağlıklı güzel günler dilerim..
işte atlarımız
(link)
arkadaki manzara harika
(link)
(link)
yorgunluktan değil çimlere uzanmamız baharın gelmesine sevinmeemizden
(link)
işte benim eski atım son resmimizdi
(link)
kevser bacı bu resimler senin için:D
(link)
(link)
ve dönüşümüz başlarken son resmimiz
(link)

Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Çok güzel bir gezi olmuş tebrik ederim.Gezilerinizin devamını dilerim.Fotoğraflar çok güzel.

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
selam
ya böyle resimler koymayın
mangal filan insan yerinde duramıyor
size afiyet olsun

KevSerSeri

Forum Bağımlısı
Tepki
3.345
Vay Niko Bu mangal görüntüleri Ankara Ekibine inat mıdır nedir?
Bizden başka keyifçilerin olduğunu görmek beni mutlu ediyor. Çok güzel bir gezi olmuş bizim Muğla kdr olmasa da hııııııh. Bi denk gelemedik gitti şu İstanbul Ekibiyle. İnşallah başka gezilerde diyelim...

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
rahman dostum ne yapiim yaw baksana ankara gezilerine piknik ve ocakbaşı muhabbeti havasında geçiyor,misilleme yapmak değil amacımız sadece bizi özendiriyorlar canımız cekiyor hem kevser ve ekibi yaparda pedalşörler alasını yapmazmı..
Sağol Emir dostum senide aramızda görmek isteriz.

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
@KevSerSeri

bizler hazırız istanbul ekibi olarak ortak bir nokta bulamadık dediğin gibi bir buluşamadık ama enkısa sürede görüşeceğiz.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
tebrikler hızlı,
güzel bir gezi olmuş.

paylaşım için teşekkürler...