07 Ağustos Pazar Rumeli Feneri

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Bahadır Kubaş tarafından paylaşıldı.

1. Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Selam arkadaşlar. Yarın saat 10:30 da Karaköyden hareket etmek üzere rumeli fenerine turlayacağım. Gelmek isteyen olursa çok memnun olurum :D
    Güzergah sahil yolundan olacak. Gelecek olanlarla haberleşelim organize olalım :rolleyes:

0544 350 00 36 (trcell)

2. burak durel

burak durel Forum Bağımlısı

Adı:
    Burak D.
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bende orada olucam :)

Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bua arada buluşma yeri Galata Köprüsün Karaköy ucundaki tramvay durağının yanıdır

4. burakb

burakb Kıdemli Üye

Seviye:
    Benimde niyetim var ama. 10.30 benim İcin biraz geç gibi. Duruma göre cepten size ulaşırım. Kolay gelsin.

5. Deniz Yavuz

Deniz Yavuz Yeni Üye

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Umarım tur iyi geçmiştir:) Ben de Rumeli Feneri'ne gitmeyi düşünüyorum. Kadıköy-Beşiktaş vapurla geçip sonra oradan bisikletimle devam edeceğim. Yol durumunu soracaktım. Çok yokuş var mı? Zorlayan bir güzergah mı?. Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar:) Teşekkür ederim.

Bahadır Kubaş

Bahadır Kubaş Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    sarıyeri azıcık geçenekadar zorlamıyor ama son 8-9 km yol sırf rampadan oluşuyor. Rampada zorlanırınız ama o uzun çıkış görüp görebileceğin en güzel manzaraya değecektir :D

Deniz Yavuz bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
7441720-cycling-fra-dauphineghsdghsfg.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...