07/10/2006 cumartesi akşamı yeşilköy küçükçekmece gölü

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
selam arkadaşlar 07/10/2006 cumartesi akşamı saat 20:00 da bakırköy metin bisiklet önünde toplanıp sahil yolunu izleyerek yeşilköy orda cay bahcesinde molamızı verip küçükcekmece gölünü gezmeye gidecegiz gelmek isteyen arkadaşları bekleriz

Not : Gezimiz gece olacagından lütfen reflektörlerinizi takmayı unutmayın.

Scudo
Tepki
0
abi bende reflektör yok ama yinede gelmeye çalışıcam artık beni araya biryerlere sıkıştırırsınız gezi kaçakadar sürecek bir tahmin yapa bilirmisin. kan bağışı ile ilgili yazını okudum çok güzeldi iyşallah birkaç kiri yazını okuduktan sonra bağış yapmıştır. iyi akşamlar ben ancak akşamları açabiliyorum gececi olduğum zamanlar açamadığım için sürekli takip edemiyorum.

ümit_levent

Forum Demirbaşı
Tepki
414
Selam gezimiz en fazla 10:00 a kadar sürer ve dönmüş oluruz sanıyorum kesin bişey diyemem reflektörü olmayan arkadaşlarda gelsin buyursun amam 1 defalına mahsuz diger gezilerimizde lütfen taksınlar kan bagışı yazısına gelince gecenin bi yarısı aklıma geldi işte delilik parayla degilyaa inşallah bi kaç kişi yapmıştır benim boy ve kilomdan dolayı yapamıyorum

Sercan

Forum Bağımlısı
Tepki
204
Merhabalar. Forumu bir iki haftadır takip edemiyordum. Ben Küçükçekmece'deyim. Haberim olsaydı sizi sahilde karşılardım. Peki geldiniz mi? Geldiyseniz nasıldı? Beğendiniz mi gölün kenarını? :)