07.01.2010 Yeni Parkur Test

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Havanında sıcak olmasını fırsat bilerek Erkal ile ben yeni parkurumuzda iyi bir antrenman yapmak ve ufak değişiklikleri denemek için adaya gitdik.Birkaç iniş yaptık.Wallrideın biraz daha toprağa ihtiyacı var ama bu haliyle bile pek hız kesmeden , kaymadan doksan derecelik dönüş sağlıyor.Rampa ise tam kıvamında.:in: pek fazla resim çekemedik.Birkaçını paylaşıyorum.

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

(link)(link)

Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Eski konunun altına eklemişin ama ben yeni konu olarak düzenledim adamım. Güzel gün olmuş ayrıca rampada iyice kıvama gelmiş anlaşılan.

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı

Onur Artarslan

Aktif Üye
Tepki
72
15 tatil mi yaz tatilimi?
sanırım parkur bu
(link)

bu parkura ek olarak rampa ve walride eklendeğini düşününce gerçekten süper bir yarış olur:)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
hayır bu parkur değil.yeni parkur yaptık biz.ancak yarıs duzenlemeyı sahsım adıma pek duusnmuyorum.Skiboardmania zaten Nisan ayında kartepede ikinci downhıll yarısını duzenlıyecek.Bizim yarısımız amator kacar ona gore.

• Beğen
Tepkiler: Onur Artarslan

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
skibordmania ekibiyle görüşüp bu hazırladığınız parkuru dahada geliştirip güzel bir parkur çıkabilir ortaya??? mı acaba??:)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@gvenc

Büyükadada yarış finansamn olarak zor olur.Sonucunda ada :) Ve yarışmacıları tepeye çıkarıcak bir lift yok seyirci belki daha fazla toplar ama bir Kartepedeki kadar parkuru uzatma sansımız yok.Biz tamamen antreman amaclı cıkartıyoruz bu parkurları.Kendini geliştirmek isteyen zaten bi şekilde bize sorar parkuru tarif ederiz.:)

Onur Artarslan

Aktif Üye
Tepki
72
kimsenin profesyonel bişey beklediğini sanmıyorum zaten amatorce eğlence ve heyacan dolu bir organizasyon olur hem forumdaki diğer insanlarlatanışmış oluruz.Ama tabi sizin kararınız sizin parkurunuz sizin emeğiniz sonuçta:)

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
@Onur Artarslan

Emin ol öyle olmuyor. :) Bune boyle bu nasıl parkur diyenmi görürsün elde tepeye mi çıkılırmıs yarısta diyenmi görürsün.Arada pedal basılcak kısım varsa bu nasıl yer pedal basılırmı dh parkurunda diyenmi çıkmaz.
Kartepe yarışında bile parkuru begenmeyenler oldu :)

Onur Artarslan

Aktif Üye
Tepki
72
:D bizim miletimizde böyle işte şaşırmadım açıkçası. görende dünya şampiyonlarına pro. bisikletlerle katılıp dereceye girmişler zannetcekler eğer böyleyseler beğenmemeleri normal:)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@Onur Artarslan

Olay sizin parkurunuz bizim parkurumuz olayı değil esasında.Gerçek bir downhill parkuru kurulacak coğrafyaya sahip değil büyük ada.Kurmak istesek de bayağı bir çimen çalı kıyımı yapmamız gerekli.Ki onu da yapmamıza izin vermezler koruma alanı olduğu için, kimin organizasyonu olursa olsun buna ormancıların sıcak bakacağını sanmıyorum.Bizde yarış organizasyonu yapılacaksa Türkiyede adam gibi birşeyler yapılsın isteriz 1.Kartepe Downhill organizasyonundan sonra parkur anlamında ondan daha ciddi bir organizasyon olsun istiyoruz..Ayrıca lift telesiyej olayı da var.Bu şartları sağlayan bir coğrafyada yapılmalı yarış. Yarış için uzak şehirlerden gelen, gelmek isteyen arkadaşlar da oluyor gelmelerine değecek bir parkur olmalı ki katılım artmış olsun.Erkalın dediği gibi bu parkuru biz kendimizi geliştirmek için yapıyoruz.İsteyen bize yardıma da gelebilir.Parkuruda gösteririz.İkinci bir rampa veya inşaat işi olduğunda da burdan duyururuz yardıma gelmek isteyen arkadaşlar da gelir.

• Beğen
Tepkiler: Onur Artarslan

Onur Artarslan

Aktif Üye
Tepki
72
dediğim gibi profesyonel bişey bekleyemeyiz tabiki eğlence tanısma gibi küçük birşey demiştim sadece. Yardım edebileceğim birşey oldumu seve seve gelirim.Zaten tek sürmekten bıktım artık:)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@AHMET ERDAL

Teşekkürler.Sen glory si olan Ahmetmisin? İzmirde bizim tanıdığımız bu işlerle uğraşan sadece Can ve Ayhan var onlardan mı bahsediyorsun acaba.