06 Şubat 2009 Cuma Günü Yalova Gezintisi

resat

Üye
Tepki
18
Selamlar;

Reşat ben. Aslen İstanbullu olup Yalova'da ikamet etmekteyim ve yarın hava çok güzel olacak. Ben de bunu kaçırmak istemediğimden yine gezintiye çıkacağım. Fakat isterim ki bana katılabilecek olanlar beni yalnız bırakmasınlar ve hep beraber güzel bir gün geçirelim. Planım şöyle :

Sabah 9 gibi yola çıkmak,
10-10:30 gibi Termal'e varıp oradan yavaş yavaş çok dik ve uzun rampaları olan Üvezpınar'a tırmanmak, oradan da Su Düşen Şelalesine doğru dağ yolundan yol almak.

Yalova'ya ulaşım Yenikapı ve Pendik'ten mümkün olmakla, gemi saatleri (link) adresinde yer almaktadır. Katılabilecek olanlar varsa çok çok sevinirim.

• Beğen
Tepkiler: BERKERO
Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
hay allah bu tur kaçarmı yahu su düşene benim içinde gidin (mükemmeldi su düşen)
erikli burnumda tütüyor (orasıda mükemmeldi)
yalovada tahminim sekiz adet şelale olmalı
ikisini keşfettim geriye 6 adet kaldı
resimlerseniz gittiğiniz yerleri çok sevinirim
bol pedallar reşat kardeşim cennete çok yakınsın
robocop karbon apaçi

resat

Üye
Tepki
18
ayrıca şunu da belirteyim güzergah katılımcıların isteğine göre değişebilir illa su düşen olacak diye bir şart yok

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
iş güç olduğundan zor her pazarda istanbul içi ve istanbul dışı muntazam turlar yapıyoruz kar kış farketmiyor sports-man den turları öğrenebilirsin büyük olasılık bahara doğru su düşen turu sonra erikli turları yapılacak seni aramızda görmek isteriz robocop karbon apaçi
gezi ve organizasyona tıklarsan sports- man i
görebilirsin

resat

Üye
Tepki
18
:D kimse gelmediği için gitmedim ben de ama yarın sabah acısını fena halde çıkartacağım :D daha önce de söylediğim gibi ben istanbulluyum yani yalovayı hiç ama hiç bilmemekle beraber yarın hacımehmet köyüne girip oradan dağ yoluna çıkacağım(bu arada böyle bir yol olup olmadığından da haberim yok) oradan üvezpınara da yol varsa yoldan yoksa dağdan bir şekilde ulaşıp su düşen şelalesinden sora dağ yolunda hava kararana kadar gideceğim(yine bu arada bu yolda hiç ışıklandırma ve benim bisikletimde far yok) :D işte böyle eğer kurtlara yem olmadan dönebilirsem gece resimlerimi sizlerle paylaşacağım.

tunacalis

Aktif Üye
Tepki
150
Gazeteye felan ilan mı versek ? Reşaaaaaaattt, reşaaaaaat nerdesin, duyuyor musun sesimizi ?????

• Beğen
Tepkiler: resat

resat

Üye
Tepki
18
=) ya inanamıyorum ya yani hakkaten herkese çok teşekkür ediyorum öbür konuda da adım geçmiş yani hakkaten ilginiz için çok teşekkür ediyorum. pazar sabahı 38 derece ateşle uyandım cumartesi gecesi soğukta sahilde olmanın cezası olsa gerek o yüzden bi yere gidemedim yeni yeni kendime geldim tekrar tekrar çok çok teşekkür ederim herkese

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@resat

reşat kaybolma riskini kaldırırsan seninle gelebilirim bi ara sana bişeyler söylerseler benim hakkımda sakın inanma zaten oraları sen biliyosun öncü sen olacaksın

• Beğen
Tepkiler: resat

resat

Üye
Tepki
18
=) bana her yol paris abi çok memnun olurum buyurun gelin başımın üstünde yeriniz var