06 Eylül 2009 Polonezköy

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Arkadaşlar,

Toygar ve ben poloneze giderlim diye niyetlenmişken tanışma bölümünde Arbek isimli arkadaşın polonez teklifini okuyup atladık. Ama konu tanışma yerine burada olsa daha mantıklı diyerek ben buraya yeni bir konu olarak açıyorum.

06 EYLÜL 2009 PAZAR günü POLONEZKÖY e gidelim diyoruz. Eğer katılmak isteyen olursa bekleriz.

Kudret abiyle konuştum.Kurnaköy-Emirli-Paşaköy-Alemdar-Reşadiye-Polonez Güzergahını önerdi. Ya da

Kurna-Emirli -Paşaköye gelmeden su arıtmanın ordan alemdağ yoluna,ordan mevlana,merveköy,kemal türkler,sarıgazi,çekmeköy,oradan da orman içinden Polonez böyle bi alternatif güzergah var.

Ben sadece daha önce Şileye giderken Paşaköye kadar gittim.Sonrasını bilmiyorum.
Gidiş birinden dönüş birinden yaparak 2 güzergahı da deneyebiliriz de.
Yorumlar sizin.
Önce güzergah belirleyelim. Yazdığım güzergahların hangisini önerirsiniz. Kim nereden katılacaksa yazsın ayarlıyalım. Bugün ve yarın karar verip netleştirelim.(Cumartesi nete bağlanmıyorum)

Sabah saat 09:00 Kurtköy Viaport bahçesinde buluşur basarız.

Şimdilik
1- Çirkin
2-Toygar
3- Yener Er
4- Paramedik34 (sensiz olmaz bekleriz)
5- Arbek (Gelirmisin hocam)

Scudo

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Pazar günü hava 20 derece ve parçalı az bulutlu görünüyor.

Demin yazmadık. Kask,eldiven hayati öneme sahip olduğu için zorunludur.

İç lastik ( ya da yama takımı) pompa,matara gerekirse molalar için yanınıza nevale,rüzgarlık (hafif bir mont ) v.b. malzemeleri unutmayın lütfen.

• Beğen
Tepkiler: TOYGAR YONTGAN

BF Okuru

Üye
Tepki
2
yahu tüh be yapılırmı bu şimdi neyse bundan sonra artık hep geç açacağım topikleri muhabbeti kaçırdım yahu neyse 13 eylül vede 20 eylüle bir şey yazmayayımda çirkin bir olay patlatırda bende arka takım kaptanlığı yaparük yinem

paramedik34

Forum Bağımlısı
Tepki
819
@kudu

inanın sizinle gelmeyi çokmisterdim ancak ramazan ayına denk geldi bu tur.. İnşallah ramazandan sonra.. Geceleri pedallıyorum bende maltepe kadiköy maltepe.. sahil gidiş, E-5 dönüş.. Gece 23'de evden çıkıyorum, artık dönüş neye kısmetse..:)

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@G. Akpınar

vallahi biz sadece toyar la ikimiz yapacaktık. Ama Arbek in mesajını görünce cevap yazdık. İş organizasyona dönüştü. neticede Kimse gelmese de Toygar la ben gidiyoruz. Sen dön beraber bi daha gideriz n'oolcak

• Beğen

Yener ER

Forum Bağımlısı
Tepki
805
Bisiklet
Specialized
@çirkin
Ben kesin olarak geliyorum. Ben de niyeti bozuk olanlardanim...

Pazar sabahi 09:00'da viaport bahcesinde gorusmek uzere.........

arbek100

Üye
Tepki
67
Ben Kudret abinin esenköy turuna niyet ettim pazar günü için, ama bu tur da çok cazip geldi yahu...aynı anda ikisi de olsa ne güzel olurdu hani...

• Beğen

TOYGAR YONTGAN

Forum Demirbaşı
Tepki
745
@Yener ER
Doğru söylüyorsun dostum uzun zamandır görüşemedik,tatil bitti,işe adapte olduk sıra geldi pedal çevirmeye,inşallah güzel bir tur olacak

• Beğen
Tepkiler: Yener ER

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@CEM ATEŞ

vallahi niyet tur değildi ama böyle oldu. İnşallah bir sonraki haftaya Ağva düşünüyoru.Hep beraber basar gideriz.

• Beğen
Tepkiler: Yener ER

BF Okuru

Üye
Tepki
2
dostlarım kaşiften mesaj geldi polonezde buluşabiliriz kaşifte gelmek istiyor bu arada arbek dostumda arada kalmasın zati o tur kısa amaçlı keşif turu idi
biz polonezde buluşuruz meydanda bu arada çirkin dostum cebini yazarsa mennun olurum

CEM ATEŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
938
@çirkin

Hasanım ağvayı bayramda veya sonra yap çok istiyorum gelmek. Ramazan bitişinde gidelim.

Kron user

Aktif Üye
Tepki
130
Bisikleti yeni aldım sayılır.Donanım olarak her şeyim tamam.Bu sitedeki ilk turum 4 Eylül Cuma gece Bostancı-Pendik sürüşü olacak. 2. olarak sizle Polonezköy yapıcam ama nasıl bir sürüşle karşı karşıya olduğumu bilmiyorum.Kondisyonumun iyi olduğunu düşünüyorum ama toplam kaç km , nasıl bir yolda (iniş-çıkış) gideceğimizi falan söylerseniz iyi olur , bir daha düşünürüm :) Hani beni çok aşacak bir durumsa size mani olmak istemem ama hem sizlerle tanışma adına hem de farklı bir deneyim yaşamak adına (orman falan dediniz ya :D ) bu tura katılmayı çok istiyorum.

• Beğen
Tepkiler: çirkin

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
@kudu

Kudret abi cebim 0532 796 65 76. Pazar sabah 09:00 da Kurtköy Viaportun bahçesinde buluşup gideceğiz biz.