06-12 Ağustos Kazdağları Tırmanışı ve Gezisi.

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gunerli tarafından paylaşıldı.

1. gunerli

gunerli Üye

Seviye:
    Herkes Merhaba,
    Konu başlığından da anlaşıldığı gibi 06-12 Ağustos tarihlerinde senelik iznimi geçireceğim Altınoluk'ta Kazdağları'na bir tırmanış gerçekleştireceğim.:in:

İlgilenen ve belirtilen tarih aralığında Edremit körfezi cavarında olan arkadaşlarla, forum üzerinden haberleşerek bir program oluşturabiliriz.Umarım tatilini geçirmekte olan birileri vardır, beraber pedallamak çok daha keyifli olur.

Sağlıcakla kalın.

İlginizi Çekebilir

GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...