05/03/2006 Eskişehir Kızılinler-Gökçekısık-Uluçayır Köy Turu

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
pazar günü saat 10:00da Atatürk Lisesi önünde Odunpazarı ön buluşma noktamızdı ve 4 bisikletli buluştuk.

ardından aramızda Karpuzcu olarak isimlendirdiğimiz Kütahya Caddesindeki hemzemingeçitin hemen yanındaki esas buluşma noktasına gittik ve diğer arkadaşları beklemeye koyulduk.bu arada bisikletlerin frenlerin lastik havalarını kontrol ettik.termostan bir bardak sıcak çayı aramızda çevirdik.

pek çok aktivitede olduğu gibi kızılinler köyüne doğru ilerliyoruz.

faaliyetin fotoğrafçısı :) ümit

kısa bir su ve kahvaltı molası kızılinler köyünde çeşme başında

ve aslî yemek molamız uluçayır köyünden sonra Posuk kıyısında

ve dönüş yolunda son mola.yine çeşme başı.tazelenen sular dinlendirilen bacaklar :)

ve faaliyetin son noktası.Murat Akın abimizin dükkanı :) sağolsun hemen çaylar söylendi, koyu muhabbet başladı...

cateye tomo xc'nin ölçümlerine göre
süre 2.54.35
avs 18,2 (sezon açılışı için fena değil :p )
mxs 68,0 (72,0yi geçenler oldu)
dst 52,00 (önbuluşma noktasından önbuluşma noktasına)

Katılımcılar
Murat (ben :D )
Murat (forumda mazhar)
Yasin (forumda eYa)
Serkan (forumda alpinist)
Ümit (forumda clifff)
Barbaros (forumda barhay -idi-)
Bülent (forumda blackrider -idi-)
Timur (forumda varmıydı?)

herkese teşekkürler.

Scudo

Süleyman Şatır

Forum Bağımlısı
Tepki
2.733
Tebrikler güzel bir gezi olmuş... Murat bey, son resimde sigara içtiğiniz görülüyor... Bizde de Alaattin Bey, molalarda hemen sigara paketini çıkarıyor. Biz de onun sigara içmesini Tekel'den emekli olmasına bağlıyoruz...

• Beğen
Tepkiler: Murat CER

noktalivirgul

Forum Demirbaşı
Tepki
246
resimlerden güzel bir gezi olduğu anlaşılıyor pedalınıza sağlık paylaşım için teşekkürler,gözümüz gönlümüz açıldı. selamlar

• Beğen

Özcanak

Forum Demirbaşı
Tepki
522
Eyt be kardeşime bak be.. Çok güzel gezi olmuş.. Ben de Beykoz'un çevre köylerini 2006 sezonunda ve her fırsatta keşfetmek istiyorum.. En güzeli böyle işte köylere filan gideceksin şehirden kaçacaksın..

Güzel niyet, iyi faliyet..

• Beğen

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
buradan bakınca güzel bir gezi olmuş..

ayaklarınıza sağlık,pedallarınıza kuvvet.. :D

Said E.

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Gerçekten güzel bir gezi oldu :) Yeni hız rekorumu da 74 km/sa ile kırdım :D Bisiklet faliyeti + doğa faliyeti içiçe oldu... Pikniğin tadı da bir başkaydı...

Katılan herkese tekrar teşekkürler. Murat abi en yakın zamanda yanına damlayıp tüm fotoğrafları alacağım :D

Bu arada bizlere çay ikram eden Murat Akın abimize de teşekkürler. Umarım kendisini forumda görmek nasip olur. Olur mu Murat Cer abi ? :D

• Beğen

cenap26

Üye
Tepki
20
yaaaaa ağlayacammm :(
çok güzel bir gezi olmuş,zaten sizinle yapılan geziler herzaman zevkli ve eğitici olmuştur ...
Eskişehir'ime bi geleyim ----sizlerle gezi yapmayı acayip özledim ...hepiniz kendinize ii bakın ----
İstanbuldan selamlar .... :) :) :) :) :)

• Beğen

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
herkese çok teşekkürler.

umarım bir gün beraber yaparız benzeri faaliyetleri.

süleyman abi, sigara konusunda haklısın.aynen Alaattin Bey gibi ben de her molada bi tane ateşliyorum maalesef. özellikle bu faaliyette bütün kış akciğerlerde biriken sigara artıkları epey yordu..en azından faaliyetlerde daha az sigarayı deneyeceğim.

Tepki
1
Tebrik ediyorum.
Bu gruba daha yeni katıldım. Ama bisiklet geçmişim az çok var. Kendine iyi bak Murat CER. Müzmin büro adamlığından kurtul artık. Ben hala Ankara'ya veya İstanbul'a gelmeyi bekliyorum Tunceli'de. Daha 1 sene daha bekleyeceğim. Umarım yeni 'dijital' fotoğraflarım ile Eskişehir'de size bi gösteri yapabilirim dönünce. Yollarda pedallamak üzere. İyi günler.

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Oo abi sen de hoş geldin foruma tekrar ;) Seninle de ilk gezimizdi, güzeldi

Eskişehir İstanbul'u gececek bu gidişle forumda :D :p gümbür gümbür geliyor :eek: :D

ERSİN26

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Cannondale
bir gece onceden haberım oldu ve pazar gunku işlerimi satamadımm melesef gelemedimm... bu arada grubu tıp fakultesının onunde gordumm ışıklarda korna bastımm ama nafilee jet gibi geçtiniz önümdenn..

• Beğen

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Abi arabayı hatırlıyorum, kornayı da. Özellikle yakın geçmiştim ışıklarda sen dururken :Skull-175 Ama sen olduğunu bilmeyerek :D

Tabi en önde yine ben. Nabıyım abi özlemişim doğayı, bisikleti... Nasıl ayıp ettim gruba, hep önden önden gittim, neyse anladılar kanımın kaynadığını da kimse bişi demedi Allah razı olsun :D

Bir dahakine artık Ersin görüşürüz... tekrar hoş geldin foruma

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323
Güzel gezi oldu.bende endişeliydim baştan kondisyon açısından ama 50 km iyi çıkardık.

Timurun beslenme ve espri performansı,barbarosun bereketli çay'ı,muratın sigara performansı,efraimin homurdanma performansı kaydeğerdi:)

bu gün yesilbisikletdeydim ve yine cenapa rastladm:eek: ,herkese selamı var

gelince göruşmek uzere diyorum,böyle keyifli turlarda buluşma dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: eYa ve Murat CER

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ya tasinicam ben bu sehirden :( kiskandiimmmm :D mazhar bey hic oyle ah Istanbul vah Istanbul demeyin bir daha bana, cennet gibi yerdesiniz vallahi!!! :D

• Beğen
Tepkiler: eYa ve Murat CER

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Ablacım eline ağzına sağlık :) Biz anlatamıyoruz Eskişehir'in kıymetini... Gezilebilecek, görülecek o kadar çok yer var ki... Kaldı ki şehir içi de bisiklet ulaşımına çok müsait. (ben şahsen hiç bir toplu taşıma aracını kullanmam her yere bisikletle giderim %90)

Bu yaz yaptığım Esk-istanbul turundan sonra Eskişehir'e geri geldiğimde ne kadar mutlu olduğumu anlatamam... her ne kadar burasının da insanlığı bozulmuş olsa da insanlık ölmemiş diyebileceğim, saygı, sevgi (sanırım bunda eğitimin de etkisi çok) ve anlayışın ne kadar hakim olduğunu o kadar yolu gittikten sonra tekrar anladım. Trafikte gerçekten saygı var bisikletliye, hele bir de kaskınız varsa kafanızda yollar sizin :D İnanmayan gelsin denesin şehrin kapıları herkese açık :)

Mazhar abiye diyecek pek bişi yok. Tutturdu İstanbul istanbul diye ben gittim yok almayayım sağolun :) (üstüne iki trek versenizde yaşanacak yer değil malesef) Mazhar abi nedir bu istanbul tutkusu ? Deniz mi yoksa ? Zaten bi denizi eksik şu Eskişehirin başka bi eksiği yok :D

Neyse fazla uzattım lafı... sevgiler saygılar...

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ya deniz belki bir tek deniz :D ama olsun, sizin orda da misss gibi dereboylari var baksaniza!! ahhhh, ahh, doya doya keyfini surun, gule gule oturun, bana da bir yer acin :D