05/03/2006 Eskişehir Kızılinler-Gökçekısık-Uluçayır Köy Turu

sarrri

Üye
Tepki
4
Merhabalar,
Umarım çok güzel vakit geçirmişsinizdir.Ben de Eskişehir'liyim. İş icabı Konya'da bulunuyorum.Fotoğraflar ve sözcüklerle aktivitenizi çok güzel ifade etmişsiniz.Sanki bir an ben de gidip geldim.

İyi günler...

• Beğen
Tepkiler: Murat CER
Scudo

mazhar

Daimi Üye
Tepki
323

Haydaa... bir hafta İstanbul'daydık forumdan uzak kaldık,hemen olumsuz adam durumuna düşmüşüz haberimiz yok...

Yahu yapmayın Eskişehir'e laf eden yok...haşa...:eek: hele bir bisikletçi için burası bir cennet.mtb'nin tadına burda vardığımı söyleyebilirim.

30 yılını İstanbul'da geçirmiş biri olarak benimki sadece özlem...

Efrahim sen nasıl Eskişehir'e dönduğunde mutlu oluyosan,bende İstanbu'la aynı duyguları besliyorum.Bugün Haydarpaşa'dan trene binerken nasıl üzgündüm görsen anlardın beni...

Eskişehir'i bisiklet üstundeyken çok seviyorum,bisikletden indiğimde ise memleket hasretim depreşiyo...

"h" harfi tarafımca eklenmiştir [eYa] :D ;)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781

Memleket hasreti seninki anladım abi :) İstanbul'dan Esk'e geldiğimde hissettiğim daha çok insanlık hasreti malesef... Güvenle yaşayamadıktan sonra yaşamak zor yani... Hemde insanların hayatının çoğunun yollarda geçtiği istanbul gibi metropollerde :( Allah kolaylık versin ne diyim..

Sen vazgeç abi bu istanbul hasretinden :D :p Arada ziyarete, gezmeye gidersin yeter ;)

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.806
Ewet çok güzel bi gezi olmuş. Arkadaşlarla olmak güzeldir herhalde. Erzincan'da sıkıntı arkadaş bulmak. Onun için tek yapıyorum gezilerimi. Sevgiler...