04.09.2006 Ankara Yarışı

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında sönmez tarafından paylaşıldı.

1. sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    Ankara yarışı dün koşuldu.Sonuçlar hakkında bilgisi olan varmı?

sönmez

sönmez Kıdemli Üye

Seviye:
    Öğrenebildiğim kadarıyla elitlerde 1.ve 2.liği macar sporcular elde etmiş.Türk sporculardan Bilal4.,Muammer 6.olmuş.

nuriaktürk, hdeveci ve HaliliOzturk bunu beğendi.
  3. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Teşekkürler Sönmez Abi ben de merak ediyordum sonuçları.
    3-4 gündür biraz uzak kaldım bilgisayar ve internetten. Meğer ne çok zamanımızı alıyormuş, ne kadar çok kullanıyormuşum :)

4. bladeevrim

bladeevrim Yeni Üye

Seviye:
    bayanlarda esra kurkçu3. senem guler4. olmus mastrlardada nevzat abi 1. bora abi2. olmus

sönmez bunu beğendi.
  5. Carlos

Carlos Yeni Üye

Seviye:
    yarış nerde yapıldı?
    kaç km kaç etap biraz bilgi verebilir misiniz

6. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Yarış Ankara'nın Yeni Mahalle semtinde yapıldı diye biliyorum. Parkur uzunluğu yaklaşık 5,5 km. idi. Her kategorideki sporcular ayrı sayıda tur koştular. Bol dikenli, bol patlaklı bir yarış olmuş bildiğim kadarıyla. Yabancı katılım da oldukça fazlaydı çünkü UCI sınıflandırmasında C1 sınıfı bir yarıştı. Bu yüzden de yüksek puan veriyordu.

7. Yetkin Şahin

Yetkin Şahin Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    yarışlara katılmak için sadece lisans almak yetrli mi?ve yaş sınırı var mı?ben mutlaka katılmak isterim yarışlara neler yapmam gerekir .bu arada 28 yaşındayım.

8. memocy

memocy Forum Bağımlısı

Seviye:
    yarışlar için il müdürlüğünden lisans alman yeterli,ayrıca her yıl yenilemelisin bu lisansı..
    yarışlarda ise yaş gruplarına göre kategoriler var. tur sayıları ve rakiplerin güçleri bu kategorilere göre değişiyor. sen yaş itibariyle ELİT kategorisine giriyorsun,bu kategori en güçlülerin olduğu bir sınıf.. ayrıca ELİT kategorisinde UCİ lisansı gerekiyor,bu lisansı alman için Türk lisansınla yarış ofisine 1 resim ile başvurman lazım.. hemen veriyorlar..

Yetkin Şahin bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-14_11-34-16.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2016-4-22_9-48-45.png
Bazen aklımızdan geçen "bu şekilde uygulansa faydası olur muydu?" türünden soruları bilim insanları zaten test ediyorlarmış. Dün Cycling Performance Tips Blog sitesinde bu konuyu görünce ilgimi...