03 AĞustos PinarbaŞi Gezİsİ

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında mustafa tecimen tarafından paylaşıldı.

1. mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Merhaba arkadaşlar.

Yine bir pınarbaşı gezisi:) İzmirde en güzel çay içilecek yerlerden biri pınarbaşı. Şöyle hafiften günün terini atma geziside diyebilirim:)20 KM

Kalkış: 18:00 konak iskele
    dönüş: saat yok duruma göre.

Güzergah: konak,gümrük,çankaya,basmane,tepecik,gıda çar.,altındağ,garaj,pınarbaşı.

Ferhat Şener bunu beğendi.
  2. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    BAslıga İzmir diye ekleme yap istersen;) ama bu hafta hiçbir tura katılamıcam iş nedeniyle;)

mustafa tecimen

mustafa tecimen Üye

Seviye:
    Hatırlattığın için sağol farhatcım. Biliyorum durumunu işler çok yoğun bu aralar. Bende boş bir zaman yakaladım izmir pınarbaşı yapayım yine dedim.Kib

Ferhat Şener bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Digital EPO.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
IMG-20170327-WA0008.jpeg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...