02.08.2008 cumartesi tepe kahve gezimiz

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
arkadaşlar bugun yaptığımız turumuzun resimlerini sizinle paylaşamak istedim. resimlerle size anlatıcam neler yaptığımızı iyi seyirler arkdaşlar...

arkadaşlar sabah 5.50de evden çıkıyorum hazırlanırken vakitin nasıl geçtiğini anlayamıyorum:(

(link)

sabah 6da göztepe iskelede buluşuyoruz(içimizden biri beş dk kadar gecikmiş olabilir ama kim olduğunu sölemiyorum:D )

(link)

gürkan abiyle biribirimize soruyoruz hazırmıyız diye
discoco(gürkan abi)
(link)
jackal_jeo(ben:D )
(link)

kahvaltı molası veriyoruz

(link)

poğaçaları mide indirdikten snra enerjiyi alıp yola devam ediyoruz

yine biraz yol gidip manzarayı seyredip ve birkaç resim çektiriyoruz(sazlıklara dikkat edin)

(link)

(link)
gürkan abi neye bakıyo bilmiyorum :D

benzincide mola veriyoruz gürkan abi bu lastiklerden takıtıracak sedonasına armamızda kalsın:D :D
(link)

ben bisikletime az yaksın diye lpg taktırdım:D :D
(link)

gürkan abi dizel torkundan vazgeçemiyor...
(link)

gürkan abi yokuşa bakıyor..
(link)
(link)

yokuşu çıkıyoruz çıkınca manzarayı seyrediyorum..
(link)

arkadaşlar yolda bu kediye rastlarsanız aman diyim uzak durun çok saldırgan
(link)
bakın teyzeye ve köpeğine saldırdı teyze tası tarağını topladı kaçtı
(link)

arka lastiğim beni yarı yolda bıraktı:boese157: onu tamir eetmek için mola veriyoruz
(link)

sağolasın gürkan abi :D
(link)

bisiklet tamam birazda dinlendik yola devam(benim önümüzdeki 6km lik yokuştan haberim yok tabi sırıtıyorum bisikletim oldu diye)
(link)

gürkan abi yokuşun yarısında mola veriyor manzarayı seyrediyor
(link)

bende ağacın altında dinleniyorum
(link)

bende mutluyum tabiki
(link)

dönüşe geçiyoruz ve hızlı bi inişin ardından benzincide mola veriyoruz benzinlikte..
(link)

mola verdiğimiz yerdeki abi bize elma ikram etti ve bize çockluk anılarını anllatı çok sağol bize elma veren abi...
(link)

ve yolun sonu geldik turumuzun sonuna
(link)

arkadaşlar inşallah beğenmişinizdir arkadaşlar turumuzu. biz çok eğlendik çok doyduk. birazda yorulduk ama deydi.

gelelim teknik verilere........
toplam yol:113,7km
ortalama hız:20,4(çıktığımız 6kmlık yokuştan önce 24.6)
en yüksek hızımız:58.8 (yokuş aşağı:D :D )

arkadaşlar ilk kez böle bişey hazırladım eleştirilerinizi bekliyorum ilerde daha iyilerini hazırlamak için....

Scudo

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
arkadaşalar gezimizi daha önceden duyuramadım katılmak isteyen arkadaşlar olurdu belki ama program çok geç saatte belli oldu ondan yazamadım foruma

• Beğen
Tepkiler: discocox

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
Özgür kardeşim seninle güzel ve keyifli bir tur gerçekleştirdik, birlikte pedallamak gerçekten zevkliydi.
Gidiş ve gelişte karşıdan esen rüzgar, patlayan teker, 6km'lik tırmanış ve hatta karşımıza çıkan psikopat kedi turumuzun action'ı oldu:). Ve tabiki muhteşem kahvaltıda ödülü.
Benimle 110 km üzeri birlikte pedalladığın , maceramızı bu kadar harika fotoğrafladığın ve diğer pedal sever arkadaşlarımızla güzel paylaşımın için çok teşekkürler.
Umarım en kısa zamanda tekrar daha uzak mesafelere pedallarız.
Bundan sonraki gezilerimizi daha önceden planlayıp burdan duyuracağımızı tüm pedal dostlarına söz veriyorum(senin adına da özgür kardeş:) )

• Beğen
Tepkiler: ozgur_jeo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel bi tur.valla imrendiriyonuz beni arkadaşlar.bisikletimde daha gelmediki lanet olası yaa.valla bisikleti bi alayım hemen bi tur düzenliicem yerimde duramıom:)

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
o zaman sakaryadan yakın zamanda harika tur fotoları bekliyoruz:)

beyzade1978

Aktif Üye
Tepki
107
Ayağınıza pedalınıza sağlık bisiklet dostları,böyle güzel turlar düzenlemek sadece eğlendirmek ve sporla kalmıyor aynı zamanda yeni yetişen nesile özendimek ve sevdirmek adına çok güzel birer örnek oluyor.. tebrikler

• Beğen
Tepkiler: ozgur_jeo

discocox

Daimi Üye
Tepki
116
güzel dileklerin için teşekkürler beyzade1978 ,
bende bisiklete binmeden önce foruma üye oldum ve bu forumda paylaşılan güzellikleri görünce içimdeki bisiklet aşkı kabardı , tüm pedal dostları yaşadıklarımızı burda paylaşalım mutluluklar ve güzellikler paylaştıkça artıyor:)