02/06/2010 Çarşamba İzmir-Foça turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Ferhat Şener tarafından paylaşıldı.

1. Ferhat Şener

Ferhat Şener Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhaba Arkadaşlar,

Haziran ayının ilk tüm gün tatil olduğum zaman ani kararla foçaya gitmeye karar verdik.Eğer uygun musait olan bizimle beraber pedallamak isteyen arkadaşlarımıda yanımda görmekten mutluluk duyarım....
    Temiz havada bol bol pedallamak,karada verdiğimiz pedalların karşılığınıda denizde kulaçlamak ile birleştirmek istemekteyiz..... :in:

Buluşma Yeri:Ksk İskele
    Hareket saati:07:30

İlginizi Çekebilir

Website_Drafting_Image_10m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
1.jpg
Merhaba arkadaşlar, daha önce kullandığım timex gpsde hız sensörüne bağlı otomatik pause ile aktivitenin mola süreleri strava kaydında gözükmüyordu.. [ATTACH] Ama garmin 1000 ve 520 gpsler...
20160925_130322_HDR.jpg
Herkese Merhaba. Ben Necmettin Ünlü. izmirde yasiyorum universite Ogrencisiyim. 21 yasindayim. Hersey 19 yasinda 133 kiloya kadar cikmam ile basladi.Boyum 1.9m idi ama yinede kilo oldukca belli...