-0- XTR Pedal takımı aranıyor!

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
Sevgili arkadaşlar! Elinde hiç kullanılmamış XTR pedal takımı (sağ-sol) olan varsa, özelden mesaj atabilirsiniz! Yanında kalleri de olursa süper olur! Ayrıca diğer ilanımdaki m-540 pedal arayışı hala devam etmektedir. İptal olmamıştır, bilginize!

Scudo

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
@Beka Bisiklet
Evet ilanınızı inceledim. Çok hafif pedallar! Deltanın sayfasında yazdığına göre de XTR kalitesinde imiş. Lakin öğrendiğime göre bu pedallar ile Shimanonun kalleri yeteri kadar uyuşmuyormuş. Ben yarış koşan bir sporcuyum. Yarış anında pedal-kal problemi yaşamak istemem. Ayrıca antrenman bisikletimin pedalları da zaten shimano. O yüzden şimdilik başka marka bir pedal düşünmüyorum. Çünkü ikide bir, kalleri söküp takmak istemiyorum.
Aradığım XTR pedal ve m-540 pedallardır. Ama ilginiz için çok teşekkür ederim.
İLAN GÜNCELDİR!

Beka Bisiklet

Daimi Üye
Tepki
5
@mkaptanbasi@hotmail.com

Merhaba..

Bende Yarış koşan bir sporcuyum.. (2007 Türkiye 3.lüğü) . ve şu anda milli takımda olupta bu pedalları kulanan bir çok kişi tanıyorum. Bukadar referans yeterli sanırım.. Yarış hayatım boyunca bir sorun yaşamadım..

Shimano Kaller ile uyumludur. Fakat arasında sertlik ayarı farklıdır. wellgo pedal da orta sertlikte kullanıyoursanız aynı kal i Shimano pedala takıldıpında Biraz daha sert hissedilmektedir. Bunlar benim Şahsi gözlemimdir.

Teşekkürler.
Beka Bisiklet

M.Kaptanbaşı

Forum Demirbaşı
Tepki
244
@Beka Bisiklet
Mesajınıza özelden cevap verilmiştir! Eğer ekleyeceğiniz bir şey olursa, özel mesaj yazabilirsiniz! Teşekkürler!