0 Ayarlarında Furç takımı (Rulmanlı) Aynakol ve Orta göbekı

Konu, Aranıyor Arşivi kategorisinde Günay BOZCA tarafından 10 Eylül 2010 tarihinde paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Günay BOZCA Yeni Üye

bütçem ürünlerin temizliği ve kalitesine göre 50 ila 100tl arasındadır. Teklif verenlerin mail adreslerini yada tel nolarını bırakmaları rica olunur 50 mesajı doldurmadığımdan cevap veremiyorum.

Herkese Mutlu Günler...

2. burock2318 Üye

3. dakid Üye

shimano aynakol ve shimano kaset göbek var elimde.çizik dahi yoktur.arazi falan görmemiştir.toplamda 30 km kullanılmıştır. fiyat ikisi için 60 tl.

4. Ferhat Köse

Ferhat Köse Bisikletkolik

Bisiklet:
    Bisan
    dostum öm ıle bılgı verdım ıstersen resımlerınıde gonderebılırım

İlginizi Çekebilir

slip-on-the-socks.jpg
Merhabalar, bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisikletinize daha hızlı ve güçlü bir bisikletçi olarak...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-1-21_18-12-7.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.