Sedona 820 düşünüyorum ne dersiniz?

Tepki
0
yaklaşık 3 aydır para biriktiriyorum ve düzgün bir bisiklet (uzun süre beni idare edecek 27.5 jant dağ bisikleti) almak istiyorum .çok fazla model arasından en son sedona 820 ye karar verdim fakat kullanıcılarına bir türlü ulaşamadım.kullanan arkadaşlar bisikletin artılarını eksilerini alırken dikkat etmem gerekenleri ya da şununla alırsan daha güzel olur dediklerini benimle paylaşabilirse memnun kalırım.yaklaşık 1250 tlye yarısı taksit yarısı nakit şeklinde alacağım.bu fiyata önereneceğiniz başka modelleri de yazabilirsiniz
(link) bu da bisikletin linki

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@oğuzhan açar

Sedona 720 kullanıyorum. Bisiklet o parayı hak eden bir bisiklet. Bulabilirsen. Gönül rahatlığı ile alabilirsin. Ancak alacağın yer ile pazarlık et. 1200 TL nin altına düşmesi lazım. Sezon bitti ;)

Tepki
0
arka aktarıcı ilk değiştireceğim şey zaten. fiyat fazla geldi açıkcası 1150 felan olsa şahane olur.antakyadaki bayii de soracağım adana 1250 dedi .hangisi ucuz derse alırım artık birinden

ratm

Forum Bağımlısı
Tepki
1.875
İsim
Hakan Engin
Sedona bisikletler genel olarak parasının hakkını veren bisikletler bence. Bu model de öyle. 27,5 lastikler yeni yaygınlaşıyor, tam olarak 26 ile 29 ortasında kalıyor. bence ideal bir boyut. süspansiyon yeterli, lastikler güzel, gidon sele borusu vs race face zaten (söze gerek yok), disk frenin modeli benim bisikletimdekiyle aynı, kesinlikle yeterli. arka vites iş görür diye düşünüyorum, ayarı iyi yapıldıktan sonra sorun olmaz bence, vites sayısı az yani arka kaset 10 lu olsaymış çok iyi olurdu, çok dik bir yokuş ile karşılaştığında kesinlikle faydasını görürdün.
bence bu fiyata alınacak bir bisiklet.

• Beğen
Tepkiler: Can6707
Tepki
0
10 yıl sonra ilk bisikletim olacak ve uzun süre de üst model alamam.ama yorumlara bakınca uzun süre idare eder diye umuyorum.95 kilo 1.80 de boy var .26 inçler ufak kalır altımda yoksa 720 alacaktım

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@oğuzhan açar

Bu bisiklete idare eder dersen ayıp edersin. F/P olarak on numara makina. Aktarıcıda ( arka ) fazla fazla işini görür.

Tepki
0
geçen bisiklet kiralayıp sürdüm bildiğin taşa lastik bağlamışlar.ama onda bile zevk aldıysam bu benim için mona lisa gibi olur :) yarın iş yerinden çıkış alacağım parayı alırsam 3 4 güne resimleri paylaşırım :)

Tepki
0
aldım bisikleti ama bi hayrını göremedim.arızalı çıktı hatayda kullanıyorum burdaki serviste bir naneye yaramıyor.aynakol ön arka vites aktarıcıları komple değişeceğim arızayı gideremiyorlar masraf üstüne masraf @Eren Can Güldalı

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
Ben ikna oldum . Çok beğendim .