zincir bakımı

 1. Fatih.acar

  Zincir değişimi nasıl yapılır?

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Emirhan Kılıç, zincir değişiminin nasıl yapılacağını anlatıyor.
 2. Zincir Temizleme Aparatı

  Zincir Temizleme Aparatı

  Urun tertemizdir , 2 kere kullanıldı fiyat sondur.. Numara 5543186625 burdan ulasabilirsinizZincir temizleyici bir kere kullanıldı , konya ici elden teslim yapılır.. Gozunle gor öyle al aksi takdirde yanlış anlama olmasını istemem..
 3. ihsan onur şener

  İnceleme Chain-L zincir yağı

  Zincir yağını uyguladıktan sonra 150 km kadar yol yaptım. Zincirde hayla bir kararma falan yok ayrıca toz pislik falan çekmedi. Koyu kıvamından dolayı ıslak şartlarda da yağ zinciri bırakmıyor :) Uygulama videomda burada iyi seyirler :)
 4. ihsan onur şener

  Zincir Temizleme Aparatı Yapımı(Videolu anlatım)

  İşe yarar mı yarar aslında ama pekte bir şey beklememek lazım :) Burada da detaylı zincir temizliğini anlattım. Geçenlerde arkadaşın bisikletinde kullandım. Nispeten iş gördü sayılır :)
 5. A

  WD-40 bisiklet için neden kötüdür?

  WD-40 Amerikan Ordusu tarafından 1950 lerde füze parçaları korumak için bir pas çözücü önleyici-yağcı olarak geliştirilmiştir. WD40'ı binlerce insan keşfetti ve bir temizleyici, pas önleyici, gıcırtı durdurucu olarak evinde bulundurmaya başladı. Ayrıca WD40'ın menteşe, kilit, oyuncaklar gibi...
 6. S

  Bisikletin Periyodik Bakımı - Zincir Bakımı

  Periyodik bakımlara bisikletlerimizin de zaman zaman ihtiyaçları oluyor. Bunlardan en önemli olanı da şüphesiz yıl içerisinde ve kullanım sıklığına göre yapılan periyodik bakımlardır. Tecrübeli bir bisiklet sürücüsü bu bakımları düzenli olarak kendisi yapabilir ancak ilk defa bisiklet alan ve...
Yukarı Alt