kilitli pedal

 1. Crankbrothers Eggbeater 1

  Crankbrothers Eggbeater 1

  Ürün çok kullanışlı ve hafiftir, uygun ayakkabı ile her türlü bisiklette kullanılabilir. Fotoğraflarda da göründüğü üzere gayet temiz durumdadır. Shimano r550 pedal alacağım için satıyorum. R550 ile takas mümkündür. Fiyat güncellenmiştir ve son fiyattır!!!
 2. Fatih.acar

  Ustaya sorduk akort ayarı nasıl yapılır?

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Atölye 25.4'ün kurucusu Emirhan Kılıç, jant akordunun nasıl yapıldığını anlatıyor.
 3. Fatih.acar

  Cannondale Caad12 nasıl toplandı?

  Uzun süredir beklediğim Caad 12'yi toplarken neler yaptık, süreç nasıl işledi… Hepsi tüm ayrıntılarıyla bu haftanın videosunda!
 4. Fatih.acar

  İnceleme Cinelli Experience

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri nin konuğu "Aynakol" Aydın Bez ve bisikleti Cinelli Experience.
 5. Fatih.acar

  Bianchi Cafe ve Rossignoli bisiklet mağazalarını gezdik

  Yurt dışı seyahatimizin son durağı olan Milano’da Bianchi Cafe ve Rossignoli bisiklet mağazalarını gezdik. Bianchi Cafe’de gördüğümüz Specialissima’nın Pantani edisyonu bizi oldukça etkiledi.
 6. Fatih.acar

  Dİ2 Ayarı nasıl yapılır? Ustaya sorduk

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Aktif Pedal Caddebostan mağazasından Ferhat Atik Di2 ayarının nasıl yapıldığını anlatıyor.
 7. Fatih.acar

  İnceleme Felt AR2

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri nin konuğu Volkan Kurdoğlu ve bisikleti Felt AR2.
 8. Fatih.acar

  Ustaya Sorduk furş bakımı nasıl yapılır?

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Atölye 25.4 furş takımı bakımının nasıl yapıldığını anlatıyor.
 9. Fatih.acar

  İnceleme Ridley Noah SL Lotto Soudal Team Ed.

  Yol bisikleti kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri'nin bu haftaki konuğu İbrahim İlter ve bisikleti Ridley Noah SL Lotto Soudal Team Ed.
 10. Fatih.acar

  Cube Türkiye Etkinlik Klibi/Atölye 25.4

  "Cube Türkiye'nin sponsorluğunda Atölye 25.4'de, Emirhan'ın bisikleti verimli kullanmanın püf noktalarını anlattığı etkinliğin keyifli anlarını sizin için bir araya getirdik."
 11. Fatih.acar

  Bisikletli Hayat, Milano

  Yurt dışı seyahatimizdeki duraklardan biri olan Milano'da Pınar Pinzuti ile şehirdeki bisiklet kültürünü konuştuk.
 12. Fatih.acar

  İnceleme Carraro CR012

  Yol bisikleti kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri'nin bu haftaki konuğu Şerefcan Şentürk ve bisikleti Carraro CR012.
 13. Fatih.acar

  Genel bisiklet bakımını ustasına sorduk

  Ustaya sorduk köşemizde bu hafta. Gömlek seçimi ile bizi tropikal iklime götüren Emirhan bisiklet genel bakımında neler yapıyor?
 14. Fatih.acar

  Decathlon italya mağazası

  Geçtiğimiz ay bir İtalya seyahati yapmıştık. Oradayken Decathlon mağazasını gezme imkânı bulduk. Ve fark ettik ki bu mağazanın ülkemize getirilmeyen oldukça fazla ürünü var. Biz de bir video ile sizlerle paylaşalım istedik.
 15. Fatih.acar

  İnceleme Cinelli unica - pınar pinzuti

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri'nin bu haftaki konuğu Pınar Pinzuti ve bisikleti Cinelli Unica.
 16. Fatih.acar

  İnceleme Shimano rp5 ve rc9 s-phyre yol bisikleti ayakkabısı

  Shimano Türkiye'nin desteği ile incelediğimiz tamamen yenilenen RP5 ve üst seviye ayakkabısı RC9 sizlerle. Velocity216 Bisiklet Takımı'ndan Murat ile Yunus test etti ve yorumladı.
 17. Fatih.acar

  İnceleme Gökhan kutluer stelbel sb/03

  @Gökhan Kutluer in bisiklet hikayesini dinlemek o kadar keyiflidi ki her saniyesi bize bisiklete nasıl tutkuyla bağlı olduğunu bir kez daha gösterdi. Fabrika'nın her köşesini gezdiren bizi hiç bir konuda kırmayan Gökhan'a ve Stelbel ekibine çok teşekkür ederiz.
 18. Fatih.acar

  Zincir değişimi nasıl yapılır?

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Emirhan Kılıç, zincir değişiminin nasıl yapılacağını anlatıyor.
 19. Fatih.acar

  İnceleme Yeni nesil fit uygulaması ID Match

  Sedona Concept'in Yeni nesil fit uygulaması Id Match'i tüm ayrıntılarıyla Burkay Günay'a sorduk. Bu yeni nesil fit uygulaması hakkında sizler neler düşünüyorsunuz?
 20. hamlet2006

  İnceleme Yol Bisikleti Kilitli Pedal Platformu

  Arkadaşlar Merhaba, Yol tipi kilitli pedal(spd-sl) için kullandığım platformdan bahsetmek istiyorum.Bildiğiniz gibi piyasada bir tarafı platformlu bir tarafı kilitli spd tipi pedallar bulunuyor.Bu ise spd-sl için yani yol bisikleti kilitli pedalı için üretilmiş bir ürün. Bu platform...
 21. Fatih.acar

  İnceleme Merida Scultura 4000 Juliet

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #Bisiklet Hikayeleri#'nin bu haftaki konuğu Dilan Acar ve yeni bisikleti Merida Scultura 4000 Juliet.
 22. asladurma

  Unibike bisiklet fuarı kurulum, görüntüler, kareler, videolar.

  Türkiye'nin en kapsamlı bisiklet fuarı Unibike 2018'den fuar daha açılmadan ilk görüntüler. Fuarda hangi standlar var. neler var neler.
 23. Fatih.acar

  Antrenman planının önemi

  Kimimiz için yıllardır içinde olduğu bir spor dalı, kimilerimiz için bir uğraş ya da egzersiz biçimi, bisiklet. Merdivenleri rahat nefes çıkması, vücudunun şekillenmesi, yediklerine dikkat etmeye başlaması ve geceleri iyi uyku çekmesiyle başlayan bu serüven performans kaygısına dek ulaşıyor. Bu...
 24. Fatih.acar

  İnceleme Soulrider No:43

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri'nin bu haftaki konuğu Emirhan Kılıç ve bisikleti Soulrider No:43
 25. Fatih.acar

  İnceleme Cannondale Super Six Evo Racing Edition

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #BisikletHikayeleri'nin konuğu Tufan Sağnak ve bisikleti Cannondale Super Six Evo Racing Edition.
 26. Fatih.acar

  Yarış öncesi bisiklet bakımı nasıl yapılır?

  Ustaya Sorduk köşemizde bu hafta Emirhan Kılıç, yarış öncesi bisiklet kontrolünün nasıl yapılacağını anlatıyor.
 27. Fatih.acar

  İnceleme Giant Propel Advanced 2

  Yol bisiklet kullanıcılarının yeni bisikletlerini alırken ve aldıktan sonra yaşadıkları deneyimleri paylaştıkları video serimiz #Bisiklet Hikayeleri# nin bu haftaki konuğu Fatih Erel ve yeni bisikleti Giant Propel Advanced 2
 28. Fatih.acar

  Kilitli pedalla en komik düşüş hikayeniz?

  İlk SPD pedala geçtiğimizde bir çoğumuz ister istemez bir düşüş yaşamıştır. Peki sizin en komik düşüş hikayeniz nedir?
 29. Fatih.acar

  İnceleme Castelli Puro 2 uzun kollu kışlık forma

  Hikayemiz Vittore Gianni‘nin 1876 yılında, Milano’da kendi ismiyle spor kıyafetleri üretmesiyle başlıyor. Vittore ilk kez 1920’de, beş kez Giro kazanan Alfredo Binda için bisiklet kıyafeti üretiyor ve bu sayede futbol haricinde farklı bir spor dalına temas ediyor. Kısa süre sonra, 1935’te...
 30. Fatih.acar

  İnceleme SigMa BC 23.16 STS bisiklet bilgisayarı

  SİGMA BC 23.16 STS NFC desteği ve 500 saatlik muazzam veri toplama kapasitesi ile öne çıkan iyi bir bisiklet bilgisayarı. Kit halinde satılan cihaz bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Kutu içeriğine baktığımızda ise; BC 23.16 STS Bisiklet bilgisayarı STS hız sensörü STS kadans sensörü R1 STS...
Yukarı Alt