Anadolu performans hazırlık antrenman

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet,,performanstanbul topiğinden buraya ışınlanıyoruz,,,,,,zamanında anadolu performanstanbulun sorumlusu idim ,,,,,,yalnız performans grubumuz mtb lilere açık olduğu kadar yol bisikletçilerinede açıktır anadolu performans grubu sadece yol bisikletçilerinden oluşmamaktadır bisiklette ayrım yapılmasına karşıyım isteyen istediği bisiklet ile performans pekala yapabilir,,,ilkelerimiz en hızlıya göre değildir en düşük tempolular ile hazırlık antremanlarında çalışmaktır onları geliştirmektir bizimle çalışmaktan zevk alacak arkadaşları bekliyoruz,,,
evet antremanlar sonrası ağır turlara soyunacağuz herşeyi bu topikte gerçekleştireceğiz resimlerimizi buraya koyacağız,,,,,
eski kadrodan arkadaşlarım düşük tempolu antremanlarda var olabilirler ama temposu düşük arkadaşları kollayarak evet sonuçta herkez geldiği yeri bilecek eski halini bilecek yeni gelenlerinde zamanla gelişeceğini bilecek anadolu performans kendisi ile yarışır ,,kişilerin burda birbirleri ile rekabeti olamaz bize burda para verilmiyor biz bu işi hobi için yapıyoruz ve bu hobiden hoşlananlar için burada beraber olmayı düşünüyoruz,,
evet 2005 den bu yana köprüler altından çok pedalşör geldi geçti ,,,sürekliliği bırakmayanlar malesef azınlıktır bu hobi bence beşikten mezara kadar olan bi süreç olmalı yaşımın ileri olması performans yapamıyacağımı getirmez ama 54 yaşın kapasitesini aşmayarak yola devam edeceğiz,,,,

Scudo

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
Havaların düzelmesi ile burası hareketlenir , performans zaten zor iş bide kışn performans çok daha zor elbet.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
yılmaz,,17 mart çanakkale var ferhat dostumun topiği,,,ama cumartesi gününe geliyor enver dost talip özkan talip artı bakacağım iyi plan yapmak lazım,,,

Tepki
68
Bizim üniversitede Çanakkaleye tur yapacağı için o konuya hiç bakmamıştım. 1-2 mesajdan anladığım siz Çanakkaleye basacamışsınız. Konunun tamamını okuyup duruma göre Çanakkaleye kadar Yılmaz ile bizde sizinle pedal basarız. Ama tüm mesajlarınızı okumalıyım önce.

• Beğen
Tepkiler: Enes Düzgören

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@OSMAN BATUHAN KUÇAK

osman sen topiği oku mesajlara bak burayada yazayım bence enver dostun aracı olursa iyi olur alabildiği kadar insan alır ,,,,saat 07.30 da ben eminönünde olurum tekirdağa kadar araç ondan sonra bisiklet ile feribot limanına ordan karşıya şehitliğe ,,,şehitliğin fazla mesafede olduğunu zannetmem ,,,yalnız dönüş gene feribot ve tekirdağa kadar bisiklet ve aracla sirkeci -eminönü ben karaköyden son vapura yetişirim saatlere baktım 23.00 de var vapur,,,,,,,araç avantaj öteki türlü dönüş yaş ,,,

Ozan Güner

Forum Bağımlısı
Tepki
379
Bisiklet
Diğer
Topik hayırlı olsun bundan sonra takip etmeye çalışacağım burdan bol pedallamalar :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

evet accuda 29 yağışlı,,5 şubat pazar yağış yok ama -2 derecede kim o.k der polineze yerler kuru olursa polineze bi kısa mesafe yapacak adam varmı,,,,,,,son anda garipçe süprizi yapabilirim 4 şubat cumartesi akşamından tabi hava değişirse yerler ıslak olursa iptal ,,4 aralıktan beri ekip hiç bi şey yapmadı tam 2 aydır yatıyoruz bu şu demek kısa mesafe garipçe ve polinezde döküleceğiz,,,,,

ademyener

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Whistle
Kudret abi yeni konu hayırlı olsun.Bu konunun takipçisiyim inş turlara birlikte çıkarak kendimi performans konusunda geliştiririm

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
o topigi takip ettim ben , canakkale turunun tarihi 24 yaziyor , 17-18 mart tarihleri kalabalik ve protokol olacagindan 24 olarak dusunuluyormus.Bizim uni ile bi turumuz var diger uni ler ile beraber gidilecek canakkaleye.Tarihler cakisirsa unideyim ama cakismaz ise iki defa giderim canakkaleye fark etmez. 5 subat icin hava iyi olursa ok diyorum.

Donusu sizle yapabiliriz belki , uninin plani ne bilmiyorum ama bakalim daha var tam belli olsun.Gonul ister ki komple bisikletle gidelim ama uniye soz verdik ilk.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@ademyener

teşekkürler adem burdan programı yazacağım garipçe yapacağız kısa mesafelerde çalışmaca sonra anadolu yakada polinez biraz daha sıkıya bağlanacağız,,,hava iyi olacak yerler kuru olacak,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@yilmaz kaynak

evet 24 cumartesi yılmaz bakalım çok zaman varda enver saat 05.00 de hareket diyorda ben yetişemem o saatte,,,neyse bakarız ,,,şimdi -2 olacak şubatın beşi pazara geliyor son anda garipçe yapabiliriz,,,ama yerler ıslak olursa iptal duruma bağlı,,,,bi güzergah daha var hekim başından direk emirli gölete sıkı rampalar var orda,,,dönüş gene hekimbaşından olur ,,,,,,

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
Benim bisiklet budur salcanonun cyclocros bisikleti yalniz bu mekanik disk fren bana v freni lazim. (link)

http://www.aydinbisiklet.com/index.php?route=product/product&path=1_18&product_id=490

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://www.aydinbisiklet.com/image/detaylar/20407.JPG

http://www.aydinbisiklet.com/image/cache/data/urunler/CYC02 APEX-750x750.jpg
ağırlık 10 kilo ama neden 20 vites,,orda bi sakatlık var,,29 vites yapılabilinir,,,
1024 dolar valla para değil,,,

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/379139_315135281852386_100000677512973_1031853_1874985602_n.jpg

yılmaz ,,trigon sayko,,yalnız dikkat disk yok somun fren sistemi sen sen ol sayko alacaksan yol bisikletinde somunlu fren sistemine bağlan ne hidrolik ile uğraş ne de diğer mekanik sistem hiç kullanışlı değil mekanik ve hidrolikler ,,gözünü sevem ben somunlu fren sisteminin ,,,

yilmaz kaynak

Daimi Üye
Tepki
119
Bisiklet
Specialized
fiyat gayet iyi ama dedigim gibi v fren tercih ederim hem daha hafif olur hemde daha az maliyetli olur.Bu cyclocross isi baya tuttu gibi herkesin ilgisini cekiyor, ayrica salcano icin bilmiyorum ama bazilarina bagaj takabiliyormussun bagaj olayi varsa ben kesinlikle varim , 1-2 seneye cyclocross cuyum bende :)

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
yeni konumuz hayırlı olsun kudret abi evet açılışı polenezle yapabiliriz baya ara verdik

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

bahtiyar epey bekledik paslandık bende dahil treynır yok evde çevirelim, bi bıçkıdere de ben herhalde biterim rampada ,,evet kış sezonu böyle, geçen sene böyle idi martta döküldük sonra topladık şimdi tam 7 yıla girerken arkada bırakılan tam 6 sene hafta içi ve sonu bisiklet ile haşır neşir olmuşum bu birikim iyi tabi 6 sene boşlamadıkki 6 sene dolu dolu geçti
öyle 3 ay bisiklete binmemekle 6 yıl sonrasına düşecek halimin olacağını zannetmiyorum kaslar gerilemiş olabilir 44 km yi durmadan 2 saatte alamayabilirim ama yavaş yavaş başlamada fayda var bu gidişle şubatta da antreman olmayacağı açık 5 şubat ısı -2 çiğerler yanar üşüme olur ısının yükselmesi 8- 10 derece olmalıda martta dahil bekleriz, mart sonuna kadar, martta sezon açılır derken mart sonundan bahsediyorum nisan artık dolu dizgin ama hemen bıçkıdere olmaz polineze hücum mayısta bıçkıdere akabinde 13 mayısı ele alacağız kartepe otel bunu anca antremanlar sonrası anlayabiliriz şimdiden konuşmak erken,,

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
sabısazlıkla havaların ısınmasını bekliyorum şuan istanbulda kar var pazar günü bir fantazi yapıp kar da binmeyi planlıyorum kudret abi

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@bahtiyar közen

karda binmek güzelde hız yapamazsın yerler ıslak kaygan her türlü risk var,,,,benim teker silik tek diş yok,,diyorum ya bu sene harbiden kara kış geldi,,,dışarı baktım kar var ama serpiştirmiş yoğun değil yollar ıslak,,,karda kullanmak için zincir var tekere takılırda tekeri ne yapar o zincir,,eurosporta bakıyorum avrupa bisiklet yarışları bu aylarda yok yalnız kapalı salonlarda adamlar çalışma yapıyorlar paris rube ye hazırlanıyorlar,,,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/426398_335052719860642_100000677512973_1089515_1031051248_n.jpg

30 ağustos 2009 zirve ,,hey gidi günler ne çabuk geçti ,,,,,,

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.