beyaz duke race&2006 xtr frenvites kolları.

dawes

Üye
Tepki
0
duke race 1 sene kullanıldı,düzenli olarak orjinal yağı değiştirildi,içi açılmamış boşluk ve hiçbir sorunu yok.profesyonel olarak ipod beyazına(parlak ve canlı beyaz) boyandı.---200 ytl (sıfırı 195 euro)

xtr kollar 5ay kullanıldı.içi açılmadı vidaları sökülmedi.çok küçük çiziği var.ama çizik diye satmıyorum:)sorunsuz çalışıyo.kutusu ve kablolun başına takılan göstergeleriyle birlikte.(kabloları küçük tornavidam olmadığı için çıkartamadım:mad: ) 265ytl (sıfırı 220 euro)

iletişim:0536 447 17 23 spemre@hotmail.com SAKARYA/ISTANBUL
(link)
(link)
(link)

Scudo

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
slm emrahcım...duke kaç mm'lik acaba alacaklar için önemli bir nokta...:rolleyes: :rolleyes:

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
100'lük olması gerekiyor resimden gördüğüm kadarıyla...

lazkoqat

Üye
Tepki
8
öncelikle hayırlıı satislar dileyeyyim bende bir tane bisiklet toplayacagim bahsettigin paralar gercektek cok guzel ama sanrım ogrenci icin biraz agir gelebilir.. alan arkadaslar simdiden hayrini gorsun....

Orkun Oskay

Aktif Üye
Tepki
165
Merhaba

Bu amortisör hakkında bir şey öğrenmek istiyorum. İçini açmadım diye yazmışsın . İçini açmadan prffesyonel boyama işlemi nasıl yapıldı ?

dawes

Üye
Tepki
0
kağıt bant kullanarak boyandı.güzelce kaplıyosun.sonra bir kat astar 2 kat boya.ve cila.bu kadar basit.sökersen keçeleri değiştirmek zorundasın yada iyi bilen biri varsa değiştirmeden takabilir.

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
maşanın rengine bayılllllllllllllllllllllllllldım cok süper olmuş param olsa hic düşünmeden alrdım

borab

Forum Demirbaşı
Tepki
146
Dawes sende mavi renkte xc4000 mi var.

Tepki
1
Slm iyi Satışlar ben koları soracaktım direksion setiyle beraber mi vereceksin kolar son olarak ne olur:)

dawes

Üye
Tepki
0
@Hasan_keceyapan

direksiyon setiyle olur mu hiç yaw:)) anahtar takımım yanımda olmadığı için sökemedim o yüzden öle resim çektim.kolların son fiyatını yazdım zaten çok ucuz. kargo benden olur.

cazgır

Forum Demirbaşı
Tepki
83
Ben almayı düşünüyorum. Birkaç arkadaşıma sorup bu amortisörü biraz araştırıcam. Benim istediğim gibi bişeye benziyor. Eğer almayı düşünürsem Beşiktaş Bike And Outdoor a getirip inceliyebilir miyiz?:eek: :)