11 Eylül Belgrad

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Merhaba Dostlar,

Bu pazar Serhat ağbi ile tur yapmaya karar verdik. Aslında diğer dostlar da geleceklerdi fakat 18 Eylül tarihine kaldı.

Cumartesi gecesi telefonum çaldı, Pazar sabahı iş yerine uğramam gerekiyormuş. Turu erteleyemezdim, çok istiyordum. Ben de sabah 6 da kalkıp bisikletle iş yerine gidip işleri ayarladım ve diğer arkadaşlar geldikten sonra, Bayrampaşa'dan Serhat ağbi ile buluşmayı kararlaştırdığımız Feshane'ye hareket ettim. Konuştuğumuz gibi 8.30 da buluştuk, ver elini Belgrad. Günlerin kısalmaya başladığı, yaza veda ettiğimiz bu günlerde, çok özlediğim Belgradta, Serhat ağbimle pedallamak ayrı bir heyecan oldu benim için.Çok güzeldi, hiç geri dönmek istemedik.

Turu tamamladıktan sonra, iş yerime dönerek gerekli işlemleri tamamladım ve eve dönerek, fotoğrafları sizlerle paylaşmaya koyuldum;

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Selamlar

Scudo

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
Bu arada mesajı hazırlarken yazmayı unutmuşum:) Serhat ağbiye söz vermiştim bir kere, sözümden dönemezdim. Böylece hem çalışmış, hm de turumuzu yapmış; güzel bir gün geçirmiş oldum. Serhat ağbiye ve güzel insanlarla tanışma imkanı sağlığı için bisiklet foruma teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: serhat fırat

Doğukan KARBAL

Forum Bağımlısı
Tepki
386
Bisiklet
Merida
Güzel tur olmuş vallaha. Keşke oralarda olsam. İzmir de gezecek yer bulamıyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: akifberkant

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
@akifberkant

Bende sana tesekkur ederim Berkant. bu spor birlikte yapildiginda Guzel olan bir spor. Birbirimize arkadas olduk ve guzel bir gezi oldu. Bende epeydir gitmiyordum. İnsallah en kisa zamanda tekrarini yapariz.

• Beğen

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Teşekkürler.

Evet, hafta sonunu ben de hevesle bekliyorum. Bugün ayağım incildi ama sorun değil.

Hafta sonu organizasyonda sen ve Serhat ağbiden yardım isteyeceğim, nasıl yapacağımızı konuşmamız lazım.

Selamlar

Salih Dinçer

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Sedona
Hiç yapmadığım bir şey, tebrikler...

Bisikletleri taşıyıp off-road hoplatmaca olayı güzel, saygı duyuyorum. Enerjinin en yüksek olduğu anda süper vallahi. Diğer gezilerde oraya gidene kadar enerjinin tepesi aşağıya indiğinde yeşilin de etkisiyle hop dinlenmece...:)

• Beğen

Hasan TÜRKER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.805
Guzel ve keyıflı bır tur olmus. Tebrıkler. Paylasım ıcın tesekkuler...

• Beğen

serhat fırat

Daimi Üye
Tepki
177
@Hamdi Karabacak

Kemerburgazdan girdik. Takip edememisim en azindan ugrardik saol birdahaki sefere.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Ne keyiflidir kim bilir o hüzmeler arasında bisiklet sürmek... Güzel paylaşım için teşekkürler... :in:

• Beğen

akifberkant

Forum Bağımlısı
Tepki
1.566
Bisiklet
Salcano
@Ahmet Salih Özenir

Biz teşekkür ederiz, asıl siz de olsaydınız, o zaman kim bilir ne kadar güzel olurdu; nasıl da sevinç duyardım, selamlar

Tepki
21
Paylaşım için teşekkürler. Bizde genelde Kemerburgaz tarafından ormana giriş yapıyoruz. Belki bir gün karşılaşırız.

İyi pedallamalar.

• Beğen