MTB Eğitim Videoları Serisi - Dağ Bisikleti İle Atlama

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
Arkadaşlar bikeskills.com diye bir topluluk var. Tam olarak kim olduklarını ve ne yaptıklarını bilmiyorum ama sanırım profesyonel sporculardan oluşan eğitmen kadrolarıyla birlikte 5-10 kişilik amatör bisikletçilerle eğitimler yapıyorlar. Yani bisiklet okulu gibi bir şey. Kendilerinin yaptığı belirli konularla ilgili ufak eğitim videoları mevcut. İngilizcem çok iyi değil, ne dediklerini kısmen anlamama rağmen görüntülere bile bakarak bir sonuç çıkartabildim. Videoları burada paylaşmak istedim başka arkadaşlara da eminim yararı dokunacaktır. Videoların çevirilerini yapmaya gönüllü arkadaşlar olursa irtibata geçelim onlar çeviriyi yapsın ben alt yazıları ekleyeyim. Ve ilk videomuz :D

Dağ Bisikleti İle Atlama

Diğer videolar:

Pompalama Yaparak Hızlanma ve Hız Kontrolü:
(link)

Sert Kayalıklarda Sürüş:
(link)

Sarp Arazi:
(link)

Patikada Ayakta Duruş Talimatı:
(link)

Zikzaklı Yolda İniş ve Çıkış:
(link)

Downhill Temelleri:
(link)

Su Geçişleri:
(link)

Scudo

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
Bu videoları eklerken forumda patlar baya gündem olur diyordum ama olmadı... :)

Neyse şansımı denemek için bir güncellemiş olayım belki yeni gören birileri olur. :rolleyes:

• Beğen
Tepkiler: Alper Yıldırım

Alper Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
450
çok güzel bir paylaşım olmuş, henüz izlemedim ama başlıklardaki konuları detaylıca incelemişlerse gerçekten güzel bir paylaşım olmuş bir çok kişinin ve benim çok işime yarayacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Berk_D

Berk_D

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Geotech
@İrfan Dündar

Rica ederim :)

Tepki
21
Bu tür videoları izledikçe aynı hareketleri deneme isteğim oluşuyor ve sonucu pek iç açıcı da olmuyor... :) paylaşım için teşekkürler...