Sorum Videoları En Kolay Nasıl Birleştirebilirim ?

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
evet arkadaşlar.alanya 'da ve daha önceki videolarımı bieleştirmek istiyorum.ama windows movie maker kabul etmiyor.galiba dosya formatları olsa gerek.

en kullanışlı videoları birleştirip müzik ekleyebileceğim program hangisi? daha sonrada yayınlamak için de yardım isteyeceğim.Şimdiden cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: alitas
Scudo

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
ulead videostudio 9 tabi tam sürümü ücretli olduğu için 30 günlük deneme sürümünü indirebilirsin netten...

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
@d.berkay

teşekkür sağol dostum ama sürekli kullanabileceğim bir program lazım.

2 hafta sonra tekrar gidip full video çekicez.piknikte olunca az çekebildik.

• Beğen

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Anladım ama yapabileceğim bu kadar hem tam sürüm olan programlarda mutlaka eksik yanlar oluyo...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
bana da böyle bir program lazım windows movie maker mp4 formatını desteklemiyor :(

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
Total Video Converter ya da River Past Video Cleaner programı ile videonuzu WMV formatına çevirdikten sonra Windows Movie Maker'la kullanabilirsiniz. Video editing için Adobe Premiere üstüne tanımam ancak insanüstü konfigürasyon istiyor bilgisayarda.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
River Past Video Cleaner programı ile videonuzu WMV formatını

seçeneğini tümünde işaretledim.windows media player hepsinde oldu.
programı indirdim.
tümün seçtm. coverting mpg dedi.wmv sağ taraftaki seçeneği.değişim setupını yapıyor.en son tamamlıyor.convereted oldu.ama bunları nereye kaydediyor? c:program files river past 'ın içinde göremedim?

yardımın için çok teşekkürler.

• Beğen

obsolate

Daimi Üye
Tepki
265
River Past Video Cleaner programında alttaki ayarlar kısmında Output Directory bölümü var orada eğer
"Save to the same directory as the input file" seçiliyse çevirmek istediğin dosyanın bulunduğu klasöre kaydeder.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@Ertan ABA

Eğer bulabilirsen Easy Video Jonier da kolay ve kullanışlı bir program. Ama sadece video birleştirmek için, müzik ekleme yapmıyor galiba.

basri

Forum Demirbaşı
Tepki
1.339
İsim
Tuncay Özışık
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Look
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Ertan,

Videolarının formatı ne? Eğer videoların mpg formatında ise ve efekt vs yapmadan direkt ekleme istiyorsan en iyi program TMPGEnc. Ama müzik vs eklemek istediğine göre sanırım bu yeterli olmaz. Ulead Video Studio yu önerebilirim.