18.5" 2010 Trek 6300 Satılık Bisiklet

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
Herhese merhabalar, 8500 kadro ya geçmek istediğim için elimdeki bisikleti satıyorum. Bisikletimi 6 aydır gerek iş gerek okul yüzünden çok az kullandım, sanırım 450 - 500 Km civarı yol yaptım. Hiç yarışa katılmadım, araziye çıkmadım ve yağmurlu havalarda hiç kullanmadım. Sıfır a yakın durumdadır. Kadroda tertemizdir, hala ilk günkü gibidir. Bisikletin sıfırı 2500 Tl civarıdır. Donanım için Trek Türkiye sitesinden, SDS Bisiklet yada Velesipit Sayfalarından bakarak görebilirsiniz

İletişim : 0549 364 20 04 / ali.firat@okosis.com

Bisiklet Fiyatı : 1500 TL ( Pazarlık Fiyatı Yoktur )
Kadro : 500 TL ( Pazarlık Fiyatı Yoktur )

(link)

Scudo

erhanerbiş

Daimi Üye
Tepki
1
bisikletin her yönden çekilmiş resmlerini koyarsanırz daha aydınlatıcı olur

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@erhanerbiş

Ne kadar çok fotoğraf eklerseniz, almayı düşünen arkadaşlar için o kadar etkili olur. Ayrıca 24 saatte en fazla 1 defa güncelleme hakkınız var. Hatırlatayım. :)

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
İlgi için teşekkür ediyorum. Fotoğraf konusunda şöyle bir ekleme yapmak istiyorum. Bisikletime bir kaç değişiklik yaptım bunlar Ön maşa Reba World Cup ve Ayna Kol Deore Xt oldu. O yüzden eski hali ile ilgili çok az resim var. Bu değikliklerden sonra bisikleti komple değiştirmeye karar verdim çünkü ön maşa ve ayna kolun ikisi 1000 euro civarı tuttu. Bu aslında alıcı için iyi bir şey çünkü orjinal ayna kolu ve gidondan kilitlemeli ön maşası toplamda 150 km bile kullanılmadı. Bisikleti komple alacak arkadaş için onunla beraber Kaçkar Bisiklete gider bir uzmana bu değişiklikleri yaptırırız. Servis ücretinide tabikide ben karşılarım. Bisiklet resimde görüldüğü gibi tertemizdir arkadaşlar alacak arkadaş geldiğinde zaten bunu çok rahat görecek ve neredeyse hiç kullanılmamış ayna kol ve ön maşası ile bence güzel bir fırsat gibi duruyor. Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

victory

Daimi Üye
Tepki
174
Kadronun 18 inç oldguna eminmisiniz. 6000serilerınde 17.5 18.5 diye gider..

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@turgut akyürek

Benim Boyum 182 Cm dir. Bu kadro 1.75 ile 185 arası uygundur diye düşünüyorum.

Arkadaşlar bisikletimin son hali aşağıdaki gibidir. Bu hafta bisikletime yeni eklemeler yaptım aslında kadro hariç herşey tamamen değişti. Eğer param olsaydı kadroyuda yenileyecetim çünkü 8500 kadroya geçmek istiyorum, ama olmadı. Eğer yukarıdaki bisikleti isteyen olursa (fabrika çıkışlı halini) bisikleti eski haline getirir satarım. ( Servisinde Yapılacak )

Yada sadece kadro orta göbek ve kendi deore ayna kolu ile 500 TL ye bırakabilirim.

(link)

Ali Rıza Fırat

Aktif Üye
Tepki
446
@Ali Rıza Fırat

Arkadaşlar kadro satışından vazgeçilmiştir. Sadece ilk mesajdaki bisiklet satılıktır Fiyatı 1500 TL dir. Eğer sadece kadroyu satarsam elimde çok fazla parça kalacak, anlayışınız için teşekkürler.

Aşağıda linkte bisiklet ile ilgili donanım bilgileri yer almaktadır, Bisiklet 2010 mayıs ayının sonlarında Ankarada SDS bisikletten satın alınmıştır faturası mevcuttur.

(link)