Shimano Sayfasını Güncelledi

Sizce Shimano MTB parçalarında 2007 yılının en iyi gelişmesi hangisi?

• 2007 XTR serisi

• 2007 XTR jant seti

• Acera ve Altus'un birleşip kafa karıştırmayacak hale gelmesi

• Rapid Fire vites kollarının geri gelmesi

• BMX tabanlı yeni DXR serisi parçalar

• Toplam katılım
    30
  • Anket kapanışı .

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Belki de ben geç farketmişimdir ancak bir kaç gün öncesine kadar sayfa güncel değildi.
Shimano dağ bisikleti komponentlerinin olduğu sayfasını güncelledi. 2007'ye ait tüm ürünler (link)incelenebilir.
İlk göze çarpanlar tabi ki 2007 XTR, BMXçilere özel DXR serisi, Acera ve Altus'un birleştirilmiş olması...
İyi seyirler :)

Scudo

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Halil sence Türkiye'ye lx veya xt nin rapidfire plus vites kolları gelir mi çünkü Türkiye'de sadece deore rapidfire satılıyor galiba gelse çok iyi olur ben de bir tane alırım(tabii gelirse).

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
rapidfire gelse bende alacağım birtane
deoreler de güzel ama setin tam olmasını istiyorum...

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Türkiye'ye LX veya üzeri Rapid Fire gelmeyişinin nedeni sanırım üretilmeyişi :). Çünkü yurtdışında da satılanların büyük kısmı ya elde kalmış bir kaç parça stok ya da sıfır bisikletlerin üzerinden sökülüp satılan parçalar. Ama şimdi RapidFire kullar yeniden üretiliyor. O nedenle gelmemesi için bir neden göremiyorum ;).

Ergün Gündoğar

Forum Bağımlısı
Tepki
206
Saint ve Hone serisi yeni mi? yoksa daha önce de vardı benim mi haberim olmadı, eğer yeniyse Türkiyeye gelecek mi?

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Saint nispeten artık eskidi freeride ve dh için üretilmiş üst sınıf bi donanım ama hone geçen sene yenilenen lx le beraber çıktı piyasaya ve lx sev,yesinde sert kullanıma özel üretilmiş bi donanım...

• Beğen
Tepkiler: Ergün Gündoğar

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Yahu BMXciler, "freestyle"cı arkadaşlar neredeler? DXR hiç oylanmamış zavallım yetim gibi kaldı ortada :(

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@HaliliOzturk

bi freestyle cı olarak verdim oyumu DXR a ama mtb yede uygun freestyle parçaları yapsalar keşke ...

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
duyduguma gore xtr ciddi sekilde deismis. ozellikle XO ile savastan yenik cikan xtr, artik daha sert yayi hafifligi ve saglamligi ile rekabeti kendine yonune cevirmek icin ciddi adimlar atmis. simdiye kadar hep olumlu yorumlar duydum. daha deneme firsatim olmadi ama merak ediyorum acikcasi. bu arada benim gonlumde hala XO var.