Hangi marka ve nasıl elcik kullanıyoruz?

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
Merhaba. Ben 3 buçuk yıldır Bianchi bisikletimin orijinal elciğini kullanıyordum. Fakat yeni model bisikletlerin elciklerini gördükten sonra Scott'un aşağıdaki elciğinden aldım. Henüz kullanmadım çünkü daha bugün taktım ve kullanma şansım olmadı. İnşallah memnun kalırım. Sizde hangi marka ve model elcik kullandığınızı, konu hakkında yorumlarınızı, yine konu hakkındaki bilgilerinizi,kullanan varsa bu elcik hakkındaki yorumlarınızı, tavsiye ve önerilerinizi bu konu altında paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Mesut Dursun
Scudo
Tepki
2
Merhaba, ben elciğimi değiştirmiyorum üstüne tenis raketime sardığım "grip" leri sarıyorum (aslında tam adı "overgrip") bir çok çeşidi var ve sürekli değiştirme şansım oluyor. Çok memnunum...
İyi günler...

• Beğen
Tepkiler: RAHMİ

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Hafif bisikletlerime Sizin kullandığınız Open Lite Pro elcik kullanıyorum, onun haricinde de Lizard Skins in BMX elciklerinden kullanıyorum.

Scott elcikler gerçekten çok konforludur garanti edebilirim.

• Beğen
Tepkiler: RAHMİ

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@Hasan Çağri

Teşekkürler. İnşallah bundan sonra ellerim rahat edecek:D

Tepki
81
Bisiklet
Carraro
Setlaz'ın elciklerini kullanıyorum çokta memnunum. Ama en kısa zamanda Ergon'a geçmeyi düşünüyorum.

RAHMİ

Forum Bağımlısı
Tepki
336
@Mesut Dursun

Baktığım kadarıyla iyi bir elciğe benziyor. Özellikle fiyatına bakarsan baya baya güzel:)..

MehmetErtuğrul

Daimi Üye
Tepki
65
benimkinin üzerinde pro bilmemne yazıyor.gayet güzel zaten ayrıca elcikle işim ne ki? :D

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Bu aynı anda bir itiraf da olacak sanırım =)

Pıncır II [r]evolution'umu yoktan var ederken aklımda olan 2007-2008 borla ve borlady modellerinde kullanılan üzeri file görüntülü elceklerden istiyordum.. Bulana kadar idare etsin diye bisikletciden 2TL degerindeki siyah sünger elceklerden aldım.. Su an kendisinden beklenmeyecek bir performans sunuyorlar bana rahatlık acısından... Eski bisikletimde ergonomik gözüktügü icin delta dan bir model almıstım yüksek bir mebla verip. fakat bisikletim acık havada oldugundan elcekler günesten etkilenmis ve soyulup yapış yapış olmustu.

Demem odur ki pahalı modelleri rahat-kullanıslı sanıp kanmayın; ucuz ürünleri dandiktir rahatsızdır sanıp aldanmayın.. Eğer imkanınız varsa (belki arkadaslarınızın bisikletlerinde ya da varsa bir bisiklet magazasında) tutup deneyip alın derim. Elden ele degisir konfor ve ergonomi kavramları diye düsünmekteyim.

Onur Kahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
853
VT-parts elcik kullanıyorum çok güzel ve rahatlar, kilit sistemli olduğu için kayma yapmıyor. 15 TL'ye aldım.