arkadaşlar 2300 tl ye farklı önerileriniz varmı?

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
Carraro 478 K RACE 27 VİTES

Kategori : Dağ Bisikleti
Stok Kodu :
Stok : Var
Fiyat :
Bilgiler:
Kadro MTB ALLOY 7005 TRIPLE BUTTED 16"-17"-18"-19"21,5"
Maşa ROCK SHOX REBA RACE + POPLOCK
Çatal Yatağı FSA NO.11N
Gidon RACER OS RISE CARRARO
Gidon Boğazı RACE AL H/S OS CARRARO
Fren SHIMANO DISK FREN XT KM7752
Krank Takımı SHIMANO XT KFCM770 44X32X22
Arka Vites SHIMANO XT KRDM772SGS SHADOW
Ön Vites SHIMANO XT KFDM771
Vites Kolları SHIMANO XT SLM770
Arka Dişli SHIMANO KCSHG80 9-VİTES 11-32
Lastik SCHWALBE 26X2.10 54-559 NOBBY-NIC PERFORMANCE
Sele Borusu RACER ALLOY CARRARO
Sele SELLE ITALIA SL FLOW XC
Teker Seti MAVIC CROSSRIDE DİSK CL.
Pedal SHIMANO APDM520RL

selamlar arkadaşlar bende bu cararo;ya takılmış durumdayım donanım olarak bence gayet iyi bu donanımlarda bu fiyat aralığında başkada bi bisiklet bulamadım bi yerle pazarlık ettim 2300tl ye verecekler yorumlarınızı bekliyorum . altarnatif fikirlerinizide belirtirseniz sevinirim teşekkürler
(link)

Scudo

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
2300 liraya çok iyi bence bu donanımla,kadrosu da gayet hoş duruyor. Kaçırmayın derim kısaca :)

• Beğen
Tepkiler: haceli yılmaz

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@erim yıldırır

396 euro civarı dostum zaten 750 tl 800 tl arası bunun sadece fiyatı ama düşünürsen bisikleti alınca sana satabilirim maşayı maşayı değişicem büyük ihtimalle :in:

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
evet arkadaşlar altarnatif varmı başka yardımcı olursanız sevinirim bu özelliklerde 3 aşşa 5 yukarı başka altarnatif xt donanımlı

Bariskkk

Forum Bağımlısı
Tepki
326
İsim
Barış KKK
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
(link)

giant xtc 1 ben olsam bunu alırdım

• Beğen

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
giantın kadrosu gerçekten çok iyi ancak kadrosu dışında bence carraro her anlamda gianttan daha iyi. bu fiyata gerçekten çok iyi bir bisiklet kaçırmayın.

• Beğen

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@gamebit

teşekkürler dostum bunuda değerlendircem ama arada 700 tl var nerdeyse kadro dışında yannız carraronun parcaları daha iyi gibi geldi bana zaten o farkada yeni bi giant kadrosuda alınıp bu setle güzel bişeyler cıka bilir ortaya yorumun için teşekkürler :in:

Sinan Kavas

Aktif Üye
Tepki
119
haceli bey; carraro bu fiyata gerçekten çok guzel donanım sunuyor . giant kadrosu dışında pek bi artısı yok. ayrıca carraro 478 K nin renk uyumuda bana çok hoş geldi. hem donanım olsun hem görüntü olsun carraro önde gibi duruyor .. Genede seçim sizin :)

• Beğen
Tepki
15
corratec ve carraro yerine scott kesinlikle tavsiyemdir zaten bisikletiniz varmış. İyi bir cott alıp üzerinde oynamak daha mantıklı geliyor

• Beğen

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Tugay DemircaN

YA SCOOT İYİDİR AMA BU FİYATLARA BU KOMPADENTLERİ BULMAK SORUN SADECE KARDO OLAYI FARKLI YOKSA BU FİYATA BU ŞEKİL Bİ BİSİKLET ALIRSAM HERALDE 4000 TL DEN AŞŞAĞA ÖDEMEM SANIRSAM 2000 TL LİK SCOOT ALIRSAM DEĞİŞİMLERİ EN AZ 1500 TUTAR FAZLASIDA ŞURDA DURSUN BENİM NİYETİM BU FİYAT ARALIĞINDA BU PARCALARA SAHİP ÜÇ AŞŞA BEŞ YUKARI BAKŞA MARKA VE MODEL NE BULABİLİRİM TEŞEKKÜRLER

• Beğen
Tepkiler: Genar Batur

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
:D evet doslar bu fiyat aralığında aklınıza gelen başka yokmu yada bu bisikleti almalımıyım?

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@haceli yılmaz

O kadar para verebilecek olsam hiç düşünmeden alırdım;) Gerçi aldığım bisikletin kadrosu aynı ama tamamı xt donanımlı bir bisikleti bu fiyata bulamazsın gibime geliyor. Bak alttaki linkte slx donanımlısının (476 Z Race) Avrupa satış fiyatı var. Şu fiyatlara bakıp bir düşün derim ben sana.

(link)

• Beğen

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@semir karabulut

evet kardeşim zaten bu bisiklette 1350 euro ama 100%10 indirim yaptılar ve 2330 tl olurdediler sonada düz 1300 dediler bana tabi kargosu var onuda yıka bilirsem ne ala benim cekingem sadece türkiyede bilinmeyen bi marka olması sadece kadro aksamı dahada olmassa kadro değişimi yaparım ama gerek kalcağınıda sanmıyorum yıllardır italyada üsseviye bisiklet satan bi firmanın dandik mal cıkarıcağını ben düşünmüyorum kendi kararımca:in:

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@haceli yılmaz

Abi çekince sadece kadro olabilir, üzerindeki donanım her yerde biliniyor zaten;) Piyasayı ele geçirmiş markalardan aşağı kalır bir yanı olduğunu sanmıyorum, özellikle Sedona ve Kron'dan:D

• Beğen

aykut34

Üye
Tepki
5
1924 tü sanırım carraronun kuruluş tarihi

bende 2009 model 473 h race modeli var ve gayet güzel carraro iyi seçim bana göre

Tepki
30
Reba race zaten güzel bir maşa değiştirip yerine ne alacaksınızki?????Hayırlısı olsun:))))

haceli yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
467
Bisiklet
Sedona
@Cenk Taşcı

ya nedense foks maşa alma istegimm var bende annamış değilim hatta alcağım baiye dedim değişim yapalım farkını veriym diye ama malesef yokmuş olmassa rebayı bi kullanıym olmassa değişirim wold cup la dişimimde olabilir