Esskişehir perşembe akşamı gezilerine hazır ol......!

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Sevgili forum dostları bildigimiz gibi diger illerdeki perşembe akşamı gezilerine bizde katılalım,eskişehirin gücünü ve bisiklet sevgisini türkiyeye gösterelim!
13 mayıs perşembe tarihi ile start alalım diye düşünüyoruz ve etrafımızda tanıdıgımız butun bısıklet severlerı davet edelım amatör yada profesyonel herkes davet edilsin!
Bu önemli organizasyon icin detaylar buradan paylaşılacaktır,şimdiden hepimize hayırlı olsun!

Scudo

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Bende dahil olmak üzre çalışan arkadaşlarımızıda düşünürsek aksam olacak!Zaten organizasyonun ismide perşembe akşam gezileri olarak belirlendi.!

Shark

Üye
Tepki
3
sayın nayloncu kardeşim perşembe akşamı yapıyosunuz güzel bide cuma yapsanız da biz de katılsak çalışan sektör olarak=))

Muhammed PINAR

Forum Bağımlısı
Tepki
175
ben de katılırım inşallah 6dan sonraysa rıdvan da gelir :) 2 kişi de biz varız... hadi hayırlısı...

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@Shark

Neden olmasın dostum kamplı gezilerde yapacaz eskı gunlerdekı gıbı ozledık senı :eek:

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@Muhammed PINAR

Ewt muhammed herkes ısten cıkınca ınsallah toplanacaz!
İsterımkı butun eskısehır toplansın,gosterelım bısıklet aşkını..!

• Beğen
Tepkiler: Muhammed PINAR

Umut Palabıyık

Daimi Üye
Tepki
429
Geçen sene çok performanslı olmasa da yapıyorduk arada, güzel de oluyordu hani. Yine güzel olacağına eminim, Perşembe akşamı derslerimi başka bi güne kaydırabilirsem belki ben de katılırım

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
Persembe aksamı 19:30-20:00 saatlerı arasında vişnelik akın bisiklet önünde buluşulacak!
Herzaman dedıgımız gıbı kask mutlaka dıyoruz ve far+stop lambası alınması faydalı olacaktır!
Gelmek ısteyıpte benım bısıkletım yok dıyen arkadaslarımız akın bısıkletten kıralayarak temın edebılırler!

• Beğen
Tepkiler: seker26eses