Carraro 473 H Race 2010 almayı düşünüyorum.

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Serhat Ankaralı

Ben espri yapmıştım sadece. Bisikletten de gayet memnunum, sadece viteslerin ve jantların ince ayarlarının yapılması gerekiyor.

Scudo

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
@semir karabulut

Yanlış anlaşılmadı umarım,piyasada çok az bulunduğunu belitmek istedim.Kuzenime de Carraro aldık.Yanlış hatırlamıyorsam Eminönü Sirkeci taraflarındaydı.Tek bulabildiğimiz yer orasıydı.Gidince çok geçmeden elinde bol bulunmasının sebebini anladık.700 liralık bisikletler 900 liradan satılıyor :) Pazarlıkla 720 liraya aldık.Ayar problemi onda da var sanırım ayarsız gönderiyor fabrika :)

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@Serhat Ankaralı

Yok fazla yanlış anlaşılma olmadan durumu düzelttik sanırım:) Hatta o son kalanı aldığım için de şanslıyım. Halbuki bir göz atmak için çıkmıştım evden. Üsküdar-Küçükyalı arası az mesafe değil. Bisikleti görünce kaparoyu bırakıp yıldırım hızıyla para çekmeye gittim:D

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
@semir karabulut

Evet :) Piyasaya yeni girdiği için sanırım,çok müthiş fiyatlara çok müthiş bisikletler :) Komponentleri zaten tanıdık ve bildik şeyler,sorun yok.Kadroyu henüz bilmiyoruz onu da siz sevgili Carraro kullanıcıları zaman içerisinde açıklığa kavuşturacak sanırım :)

Tepki
34
Bisiklet
Giant
@Serhat Ankaralı

Bende 740 TL İleri Bisikletten aldım 2 tane ama taksit yaptırdım vade farksız anlaştım. Peşin fiyatına. Hatırladığıma göre bir kaç tane Race serisinden Carraro vardı ellerinde arkadaşlar. Sitelerinde Murat beyin cep numarası var ancak telefonda fiyat söylemez kendisi. Gelin anlaşırız der. Sanırım sorunlar buradan kaynaklanıyor.

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
@Carraro Racer

Hangi bisikletçi olduğunu hatırlamıyorum fakat 720 yi taksit yaptı.Orada da bolbol race modelleri vardı,aynı yer olabilir :) Güle güle, kazasız belasız kullanın:in:

• Beğen
Tepkiler: Hugo Ramirez
Tepki
4
@kerem seckin

Hocam tam emin değilim üzerinde model olarak o yazıyordu. Bisiklet bilgim de fazla yok. dediğin gibi yakında daha ii anlaşılır ve ben de daha iyi anlarım olayı. yanlış bilgilendirmek istemem. Saygılar...

Tepki
98
Ben carraro-ride diye bir model aldım. Sayfasında geçmiyor. Yeni bir modelmiş. Henüz denemedim ama tecrübeli olanlar sıkıntı çıkarmayacağını söylüyor. (750TL)

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
@M.Emin Doğan

hayırlı olsun öncelikle

carraronun sitesinde olmayan bisikletlerin satışının yapılması bana çok sinir bozucu geliyor

ara bir model çıkarmışsın
millet de meyil etmeye başlamışken hazır
çok mu zor bu ara modeli internet sayfasına eklemek?!
profesyonel bir yaklaşım degil hiç!

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
Evet arkadaşlar bugün öğrendim ben de.Sitede ve kataloglarda bulunmayan ara modeller mevcuttur.Ancak neden katalogta yok anlayamadım.En azından siteye eklenebilir,çok basit bir işlem..

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
şöyle birşey olma ihtimali var mı mesela

magaza carraro kadro temin ediyor.
sonra onu elindeki komponentlarla topluyor ve bir model adı uydurup satıyor olabilir mi??

alan arkadaşlara soruyorum carraro 1053D için üzerinde bir model stickerı falan var mı?!

ayrıca 475 , 476, H race J race diye giderken seri
birden miwok modellerinin en populer olanlarından birini alması model ismi olarak can sıkmıyor mu sizce? 1053D nedir ya!

konu aydınlığa kavuşur umarım yakın zamanda

bana noluyosa :):)

kerem seckin

Daimi Üye
Tepki
250
@semir karabulut

anlamanın tek bir yolu var.
haşim yüce veya turhan yıldız beylerde var görünüyor bu iki bisiklet
onlar biraz araştırır carraro web sayfasında verilen telefonlardan böyle bir durum var derlerse mesele anlaşılır bence.

1053D lafını sevmedim ben.

ya TR piyasasında yeni tutunmaya çalışan bir marka satışı yapıyorsun
daha bismillah bir kaç ayda insanların kafasını karıştırıp can sıkıyorsun
olacak iş degil

iki gündür carraro 476 da karar kılmıştım aylar sonra
canım sıkıldı durduk yere

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
Ben 1053d yazısını göremedim bisikletlerde,varsa da çok ufaktır muhtemelen :) Ama üzerinde omega maşa olan bir bisiklet modeli var Carraro nun.Üzerinde raca yazıyor muhtemelen bu bsikletten bahsediyoruz.Evet kataloglarda yok ancak fabrika satışını yapıyor.

grideniz

Aktif Üye
Tepki
24
Forumda bir carraro sevdası almış başını gidiyor sırf komponentleri iyi diye ve az bulunmasından çok değerliymiş gibi geliyor sanırım.Tamam yurtdışı fiyatları türkiyedeki fiyatların iki katı da acaba neden diye de insan soruyor(bianci yi sevmeyen forum medyası bianchi yerine carraro etiketi yapıştırılmadığını nereden biliyor yada aynı mantıkla üretilemdiğini) daha detaylı bir kullanımdan sonra memnun olan göremedim genelde carraro yu yeni satın alanlar övüyor ayrıca bisikletin ağırlığı 14.25 kg (daytone 435) yani o fiyata biraz ağır 13 küsür olması gerekiyordu bir de yorum yapanlardan duyudğum kadarıyla elcikleri çok rahatsız ediyormuş sadece komponentleri iyi diye balıklama atlamamak gerekiyor bence

semir karabulut

Daimi Üye
Tepki
290
Bisiklet
Cannondale
@grideniz

475 J modelini geçen hafta aldım ve dün ve bugün olmak üzere toplamda 150 km, genel toplamda da, bir hafta içinde 350-400 km yol yaptım, asfaltta da, arazide de kullandım ve hiçbir sorun yok şu anda. Yüz bin kez anlatılmış, adamlar Türkiye piyasasında adlarını duyurmak istedikleri için fiyatları düşük tutuyorlar. İlla öküzün altında buzağı aramak gerekmiyor. Ayrıca aldığım bisikletin üzerindeki donanım, Carraro'nun resmi internet sitesindekiyle aynı. Bir yamuk yok yani. Millet bir Sedona'dır, bir Kron'dur kafa şişiriyor zaten. Sedona da Kron da düşük donanımlı modellerini yüksek fiyatlara satıyorlar, çünkü yeterli rekabet yok. Umarım Carraro ya da herhangi başka bir marka, olması gereken rekabet ortamını yaratır da, Alivio, Acera komponentli bisikletlere servet ödemekten kurtulur insanlar.

Şuradan yurt dışı fiyatlarına bir bakın derim ben.

(link)

Ama eminim ki, bu bisikletleri yurt dışı fiyatlarından daha yüksek fiyatlara satsalardı, kimse bir hinlik aramayacaktı.

Tepki
1
arkdaslar 475 J RACE 27 vites modelınde disk freni hıdrolık dısk frene cevirebiliyormuyuz ?

yada dısk frene guvenebılırmıyım,galıba sorun cıkarıyormus

agırlıgı ne kadar bu arada 475 j race in ?