satılık x11 kadro !!!

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
Direk tanıtıma geçmek istiyorum. Disk bağlantı yerinden biri kırılmıştı, kaynak yaptırdım. Kaynak yapılması dışında bi sorun yoktur. Her kadroda olabilecek çiziklerde mevcuttur.

(link)

(link)

(link)

(link)

Bunlarda kırıkken çektiğim resimler.

(link)

(link)

Fiyata gelince; kadro kaynaklı olduğu için 150tl' dir...

İletişim için; özel mesaj, fatih_kurban_1903@hotmail.com ya da 0536 570 34 79

Scudo

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
hayırlı olmayan bir iş, hiç hayırlı olmaz.. bu söz size bir şeyi deyindirdimi hatrlattımı <---

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
hayır nazar işi değil bu kim kullandıysa aynı yerden kırdı kendiside biliyodu bi süre sonra kırılacagını

by_fatih

Daimi Üye
Tepki
23
Lütfen ilanı gereksiz yorumlarla kirletmeyelim, bu arada teşekkürler barış uygun cevabın için.
Unuttuğum bi şeyi eklemek istiyorum yazmayı unutmuşum, malesef kadro kulağıda kırık onun için fiyatta indirime gidiyorum.

İlan 130 tl ile günceldir.

cesar çakas

Forum Demirbaşı
Tepki
172
elbet oda bilmiyordu ama sonradan öğrendi bunu daha önceden öğrenip almıyabilrdi kadroyu ama nafile çünkü kısmet olmamıştı ben sana demiştim demi fatih bey elbet bunun karşılığı bir gün gelicek demiştim, ya sana yada içimden geçen neysee ama unutmadım yaptığın yanlışı sen ne sandınkı sen sabırsızlıkla aldın o kadroyu ama bi 10 20 tl için resmen benı arkadaşlıktan reddettın şimdi haksız olan bendım demi neysee kendınce sen haklısın ama kadron kırıldı yaa bu benim için iyi bir haber oldu. ödeştiğimizi düşünmüştüm ama .. benim bu Freeride/Street/DH bisiklet-Yedek parça bölümünde hiç işim olmaz ilk defa girdim bu bölüme ilk ilana girdim sen ve konuda ogün açıldı düşün artık ne tesadüflük ne bir mucize demek.. görüyorsun demi nerden nereye neyse daha fazla lekelemek istemiyorum konu zaten lekelendi git yeni bi tane aç merak etme oraya bişe yazmıyacağım ama haberin oldu yaa benim yorumlarından yeter en azından ben öğrendim

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
@cesar çakas

bırak ali ya cock o kadroyu kırdı ama Şİmdi pro. kadro alıcak ztn banada aynısını yapmıştın ben kadro aldgmda herkze böle yapıyon

barışveçelik

Forum Bağımlısı
Tepki
407
ayrıca kadroyu ben kırdım bana hiçbişey demedi canın saolsun dedi böyle diyen birinin 20 tl içn arkadaş satcagını düşünmüyorum