mtb ile freeride fotoları ve videolar

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
bisiklet duruyo etraf hareket edio :D :D
(link)

endy zıp zıp oynuyo :D
(link)

bedo ve sinan kafa kafaya
(link)

endy aşağa atlarken :Skull-175
(link)

bedo atlamadan önce
(link)

sinan atlamadan once
(link)

sinan atladıktan sonra - atlarken çıkmadı :D
(link)

mtb ile yeşilköy sahilindeki havuzdan atlarken:Skull-175

3 kişi peş peşe aşağı atlarken

yeni resimler ve videolar yakında forumda olacak :Skull-175

Scudo

GSfan

Üye
Tepki
1
sizin gurubunuza katılma şansım var mı ??? nerde oturuyosunuz ??

• Beğen
Tepkiler: endy

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
İyi çok hoşda..Birde kask taksanız Behçet abimizin dediği gibi, çok iyi olacak...
Emin olun sizden çok atlayıp zıplıyorum...Ama "kafamda kaskım olduğu sürece"...;)

İyi pedallamalar...:D

(Eklemek istedim...Çoğu kişinin yanlış bildiği gibi yaptığınız iş freeride değil...Urban ile Freestyle karışık...Yani şehiriçinde atlayıp zıplama olayı...Freeride çok daha farklı bir dal...Daha çok ormanlık arazide kurulan parkurlarda atlayıp zıplama olayı...hatta parkur olmasa bile free takılıp parkurunu bulma olayıdır...Ufak bir bilgi...;))

Buda FR'ye örnek:
(link)
(link)

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
kısa zamanda degilde heemn alırsanız çok güzel olur.resimlerde çok güzel

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Oy Oy Oyy kasklı gençlik...Süpersiniz...Çok sevindim kask tavsiyemizi dinlemenize...Birde kasklı video koyunda görelim şöyle...(ama kaskı aldık diye hemen kullanayım demeyin yani işlevini göstermenize gerek yok:p)
İyi eğlenceler, bol pedallar...;)

Fatih Buzgan

Forum Bağımlısı
Tepki
3.085
Tebrikler gençler, işte Türkiye'nin sizlere de ihtiyacı var, bisikletcilik sadece XC'den ibaret değil ve bu çok zevkli, göze hitap eden kategoriye ilginiz daim olsun, çevrenizi genişletin ve bol bol çekim yapıp, internette paylaşın.

Bu arada 3'lü atlayış videosundaki ilk arkadaşınızın atlayışı biraz amiyane tabirle kazma olmuş :)
Çünkü ön üstü atlıyor, eğer daha yüksek bir yerden aynı şekilde atlasaydı, arka teker havalanıp kafa üstü çakılabilirdi.
Kasklar için de tebrikler.
Bir ricam var sizden, ben de eskiden Kron kullanıyordum, 110cm'den atlama denemelerim vardı, siz de (kaskla birlikte tabi) mezure veya şeritmetreyle ölçüp bunu da fotoğraflayıp aynı yükseklikten Kron'la atlayabilir misiniz?
Daha çok foto ve videolarınızı bekliyoruz.
Fotoların büyük hallerinin de linklerini ekleyin bir dahaki sefere ;)

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
@athletic

sizin izmirdeki takımınız gibi bir ekip kurmayı bizde istiyoruz fakat daha acemiyiz ve yeni şeyler ögrenmek istiyoruz fakat bize bi kac kaynak verebilirsen reimlerin-videoların olduğu onlardan gorduklerimizi deneye biliriz . 3 lü atlamadaki arkadas o konuda biraz sorunlu fakat hepimiz gelişicez desteğinize tesekkurler insallah sizin gibi oluruz zamanla. yeni fotoları ve videoları hazırlıyoruz yeşilköy sahilinde çekiyoruz hepsini . mekan konusunda eksiğimiz va düzgün bir rampamız yok bir ara tahtadan yaptık fakat 3-4 atlayıştan sonra kırıldı :D . rampa konusunda herhangi bi fikrin varsa bizimle paylaşır mısın ?? şimdiden teşekkurler.

• Beğen
Tepkiler: bedo

endy

Daimi Üye
Tepki
97
Geotech team ın kadrosunu almayı dusnuyorm bı bılgınız var mı bu kadro hakında

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bu kadroyu direk olarak H.cagri ile konusabilirsin...Kendisi aldı, yarıştada kullandı, memnundu sanırım...
Bak (link) linki var...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
özellikle bi arkadaşın bunny hop'u çok güzel tebrik ederim walla,ben hala yapamıyorum.(link) diye trial sitesi var,bizimkiyle tam alası olmasa da bi kaç benzer hareketi çok güzel anlatıyo tavsiye ederim.
bence burası herkesin fr fotolarını koyduğu bir bölüm olsun,bence forumumuzun böyle bir bölüme ihtiyacı var.

• Beğen
Tepkiler: tolga_107

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
fotoğrafları pinkbike'a atsanıza,böylece türk rider fotoları artar,bide bi sorum olcak size,nasıl ayakabı kullanıyosunuz,street riding de de kaykay ayakabısı tarzında tabanı geniş ayakabı nı iyidir?bilginiz var mı?

endy

Daimi Üye
Tepki
97
bu arda yenı fotlar yarın sıteye koylcak tabı kasklarla berber:)

Tugfox

Forum Bağımlısı
Tepki
1.218
3lu atlayista 2. ve 3. atlayan arkadaslar gercekten basarili..

Bu tur videolarin bizim ulkemizde de cekilmesi beni cok mutlu ediyor..

Internette arama yapsam birsuru bunun benzeri video cikar karsima fakat hicbirini izlerken sizlerin cektiklerini izledigim kadar keyif almam..

Bir de kafanizda kask gorursek daha keyifle izleriz bundan sonraki hareketlerinizi:) Zaten kask taktiktan sonra insanlarin size daha bir profesyonelmissiniz havasiyla yaklastigini goreceksiniz.. Bu da insani motive ediyor:)

• Beğen
Tepkiler: endy

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Madem öyle reklam niyetine bikaç fotoda ben koyiim...:D
Honda sürüş eğitimine gitmiştik...Abimin eşi için...Orada sabahtan akşama yapacak bişeyler bulmak lazım dedim...Aaaaaa bir baktım bisiklet...
(link)

(link)

(link)

Hazır Honda merkezindeyiz ve Honda'nın Trial bike'ı orada...Atla johny....
(link)

(link)

Evet reklamlar bitti...Konumuza geri dönebilirz...:D:D:D

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bu arada demin farkettim google video da baska videolarınız da var...
Yalnız birşey söyliyeyim şu beyaz üstlü sedonalı arkadaşınız, bedo galiba adı...
İnişlerde çok dikkat etsin kafa üstü iniyor bir yüksek veya hızlı inişte bayağı kötü düşebilir...Sadece uyarı...Bu arada Uzun boylu bir arkadaş var hanginiz bilmiyorum rampalarda ve drop off larda bayağı iyi...

Şu kasklı videoları beklioruz şimdi dört gözle;)