Satılık*Salcano Ng 303 Srd*

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
Aralıkta aldığım bisikletimi satmaya karar verdim. Yol bisikleti almak için satıyorum. Bisiklete 4-5 kez bindim arazide hiç kullanmadım. Hiçbir çiziği vuruğu kırığı en ufak duvara sürtünmesi bile yok. Bakımları tamam garantisi hala devam ediyor. Garanti belgeleri v.s. herşeyiyle göndereceğim. Sıfır alacağınız bisikletten hiçbir farkı yok. Kadro 16" olması gerekiyor. Özelliklerini aşağıda belirtiyorum.

Teknik Özellikleri:

1- Double Butted Aluminyum Kadro-16"
2- Ritchey Mtn Comp 31.8 Boğaz
3- Ritchey Mtn Flat Gidon
4- Ritchey 31.6 Sele Borusu, Ritchey Comp Vector Sele
5- Ritchey Logic Zero Press Fit Furş Takımı
6- Sram FD-X5 Ön ve Arka Aktarıcı
7- Sram FC-IF 3,0 Aynakol
8- Sram Hidrolik Disck Juicy 3 Fren Takımı
9- Sram PG-820 Ruble
10- Sram X5 Trigger Vites Fren Kolu
11- Shimano Hb-M475 Ön, FH-M475 Arka Hazne
12- KMC CNHG-50 Zincir
13- Ritchey Elcik
14- Hutchinson Python Lastik, Salcano X-Prof (weinmann ) Jant,Innox Paslanmaz Jant Teli
15- Suntour XCM v2 LO Maşa
16- Wellgo Pedal

Kendi bisikletimi tartmadım ancak belirtilen ağırlığı 13,6 kg

Bisikletimin resmi, çok iyi baktım her zaman evde oda sıcaklığında rutubetsiz ortamda muhafaza ettim :)

http://img683.imageshack.us/img683/2896/img2293p.jpg

Bisikletimle beraber, power beam 5 ledli ön arka farları, no name aluminyum barendleri, no name suluk kafesini, Sram zincir koruyucuyu, ebaydan aldığım zili hediye olarak vereceğim. Alacak arkadaşlarıma söyleyeyim. Sıfır bir bisikletten farksız bir bisiklet alacaklar. Fiyatını 650 TL olarak belirledim. Her türlü tekliflere açığım. Lütfen başlığım altına forum kirliliği yapan mesajlar bırakmayınız.

İletişim : Paşa, 0531 793 35 88 ( Avea )

Daha fazla fotoğrafı yarın akşam ekleyeceğim.Teşekkürler

Scudo

alper koseoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
87
Bisiklet
Santos
bisikleti arkadasla beraber aldık ve havalar yüzünden dogru dürüst binemedik bile. sıfır alacagınız bir bisikletten hicbir farkı yoktur. hayırlı satıslar.

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
ParÇalamayi DÜŞÜnÜrsen Fren Setİnİ Takas Dusunurmusun Elimde 105 Kollar Yol AYRICA ELIMDE ARKASI VE MAŞASI CARBON KADRO VE PAZZAS YASSI GİDON VAR

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
selam, arkadaşlar aksesuarlar için teklifleri büyük parçalar satıldığı tkadirde değerlendireceğim, fren ve vites gibi parça için teklifleri de kadro ve amortisor satıldığı veya takas edildiği zaman düşüneceğim ilgilenenlere teşekkür ederim.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
son kullanımdan dolayı toz var. tamamen temizleyip göndereceğim merak etmeyin. mesai yüzünden malesef fotoğrafları acil çekmek zorunda kaldım.
(link)
(link)

(link)

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
ilan güncel yarın temizlikten sonra yeni fotoğraflar ekleyeceğim. parçalar için gelen tekliflere yine söylüyorum maşa+kadro alan olursa diğer parçalar için konuşacağız. tşkler.

sessiz_dj

Daimi Üye
Tepki
142
Bisiklet
Sedona
Bisikletin en son olur fıyatı nedır bana özelden yazarsanız sevinirim bir arkadaşıma almayı düşünuyoruz anlaşabılırsek ???

Tepki
0
hayırlı satışlar
yarın fiat için yarın konuşalım iyi geceler

Tepki
2
Corratec bisiklet: Özel mesaj yolluyamıyorum. Bana mesaj olarak mail adresinizi verirseniz ben de size bisikletin fotograflarını yolluyabilirim.

Kusura bakmayın buraya yazmak zorunda kaldım.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
Bİsİkletİm SatilmiŞtir. Alan ArkadaŞima Hayirli UĞurlu Olsun. :) KONU KAPATALABİLİR