Kaskın önemi (resimli)

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/gallery/quoti-don039t-like-wearing-a-helmet-because-it-ruins-my-hairquot-ads/helmet-safety-ads-1.jpg

http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/gallery/quoti-don039t-like-wearing-a-helmet-because-it-ruins-my-hairquot-ads/helmet-safety-ads-2.jpg

http://www.asphaltandrubber.com/wp-content/gallery/quoti-don039t-like-wearing-a-helmet-because-it-ruins-my-hairquot-ads/helmet-safety-ads-3.jpg

Scudo

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Güzel paylaşım. Bu tür şeyler gerçekten paylaşılması ereken şeyler. Bu bölümde biliyoruzki çoğu arkadaşımız kask takmıyor ama takmadığımız zaman oluşabilecek bir kazada neler olabileceğini gömeleri gerekiyor. Buradan da tekrar vurguluyoruz KASK hayat kurtarır.

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
@okevenk
Hocam çok teşekkür ettim yorumunuza ama resimleri ben sadece ekledim, yanlış anlaşılmasın ben düzenlemedim önce onu söyliyim:)
@Doruk Atay
Kask, muazzam derecede önemli birşey ki bazı arkadaşlar ısrarla bildiğini okuyor,kask takmıyor ;sevemiyor.Sizin de açtığınız konuyu da örnek göstererek söylemek istiyorum ki böyle resimli, yaşanmış konular olunca bazen uzun uzun yazılmış konulardan daha vurucu ve etkileyici oluyor bisikletseverler için.İyi forumlar

• Beğen
Tepkiler: atakibrahim

Burak Özen

Forum Bağımlısı
Tepki
601
Bisiklet
Corratec
Arkadaşlar resimlerdeki ingilizce yazıları anlamayan olabilir doğaldır.
İngilizcem el verdiği kadar Türkçe'ye çevirmek istedim:

Resim 1: Ben hiç kask takmadım; şimdi onlar (yüzdeki organlardan bahsediyor sanırım) hiç iyi görünmüyor.
Resim 2:Kask takmayı hiç sevmiyordum; saçlarıma mâl oldu.
Resim 3:Kask takmaya hiç alışamadım; bu, beni aptal görünen birine çevirdi.

Umarım doğru çevirdim.Zaten mantığı anlatabilcek kadar çevirebildiğimi düşünüyorum en azından :)

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
bu resimler webde 'de bay paylaşılmış pink bike degördüğüm ama güzel paylaşı

Nicotine34

Forum Demirbaşı
Tepki
821
Bisiklet
Trek
Bilgilendirme için teşekkürler, en kısa sürede kask edineceğim :(

• Beğen
Tepkiler: Burak Özen

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
doğru paylaşım bu resmi defalarca görmüştüm.her gördüğümde çokmu zordu o kaskı takmak diyorum.

• Beğen

HoPe

Aktif Üye
Tepki
60
Kaskla ilgili her şey bulunan bir yazı paylaştım bakmanızda fayda var arkadaşlar..

boxtubing

Daimi Üye
Tepki
257
gerçekten çok kötü bir durum bazen dıyoruz ne kadar kurtarabılırkı ben kendıme guvenıyoruz dıye cogumuz dıyor fakat gercekten kask kullanmak şart arkadaşlar bazen ufak hasarlarla atlatamayabiliriz.unutmayalım kask hayat kurtarır....ii forumlar...

• Beğen