Kron XC 4000'in Son Hali(Benim Ferrarim:)))ve Eski Emektarım Bisanım(Mercedesim:))

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Merhaba arkadaşlar 9 gün önce aldığım XC 4000 bisikletime bazı eklemeler yaptım.Bu eksikleri giderdikten sonraki resimleri yayınlıyorum.(Resimleri yayınlamıştım silindiği için tekrar yayınlıyorum umarım bu kez silmezler!!!)
Eklenen Parçalar:
1.Alüminyum Boynuz ve üzerine kaplanan elcik.
2.Kilometre Saati.
3.Zil.
4.Kedi gözleri.
5.Çanta
6.İkinci suluk kafesi
7.2 tane suluk
8.Pompa
9.Kask.(Pek alışkın olmadığım bir malzeme kask.Bisiklet hafif ve hızlı.Forumda okuduğum bilgiler kaskın kullanılması gerektiği yönünde.Tabiki güvenlik için gerekli
10.Arka fren telinin üzereine yerleştirdiğim kedi gözü:):)
11.Eldivenler:):):)

Ek olarak benim 1996 model Bisanım'ın resimlerinide ekliyorum.Tam 13 yıl arkadaşlık etti bana eski emektarım.Kadrosu ve ayna kolu hariç tüm parçaları değişti bugüne kadar(Ek olarak Bisan18 Vitesti,yaptığım değişiklikle 21 vites olmuştur:))

Son olarak bisiklette bulunan suluklardan birinin rengi kadroya uymuyor farkındayım.Ben çok su tükettiğim için o suluk beni ancak keserdi:)En kısa zamanda bisikletin rengine uygun bir suluk alacağım:)

İlk iki resim Bisikletin 7 Aralıkta aldığım ilk halidir...
(link)
(link)
Diğer resimler 14 Aralıktaki eklemelerle Bisikletin geçirdiği değişim:)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

İşte emektarımın resimleri,kendisi yaşlandı artık tam 13 yaşında:):):)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@Mehmet Ortaç

Teşekkür ederim.Daha güzelleri senin olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Ortaç

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Teşekkür ederim.Eskisinide seviyordum.Bu bambaşka oldu...:D:D

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@Onur Kahraman

Rica ederim...

alper koseoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
87
Bisiklet
Santos
renklerine bakarsak eskisine ferrari yenisine mercedes demen lazımdı. :) Xc4000 cok guzel ama kazasız sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: Cihan A.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@alper koseoglu

Çok güldüm bu mesajına:):):):):)Amin inşallah kazasız sürüşlerle güzel günler olur:):):)

• Beğen
Tepkiler: alper koseoglu

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Yakında yeni resimler ekleyeceğim:):):)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Cihan Aydan

Sayın Cihan Aydan merhaba

Öyle bir yazmışsınız ki, hani burda ki yöeticilerin işi gücü yokta, tutup sizin bisikletlerinizin görünmesini engellemek için uğraşıyorlar. :mad:

Forum kuralına uymayan ebadlarda resimler atarsanız, tabi ki yönetimde çalışanlar, bu resimleri kaldırmak zorunda kalacaklar. Ve bu kaldırma anında siz forum kuralını çiğnediğiniz için, size haber verme zorunlulukları da yok.

Bu konuları bilerek, daha doğrusu forum kurallarını, foruma girerken okudum ve kabul ettim dediğinizi bilerek, mesajlarınızda, yönetimi suçlayıcı kelimeler kullanmayınız.

Eğer bu resimlerinizde büyük olsaydı, gene resimler silinecekti.

İyi forumlar.

• Beğen

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Teşekkür ederim...Sağolun...

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@Ender Alıcıoğlu

Resimleri eklerken ne oldu anlamadım yalnızca bir resim büyüktü gerisi küçüktü.Birini silmek varken neden hepsi silindi bunu anlayamadım:mad: ...Ayrıca cümlelere iyi baktıysanız ben kimseyi suçlamadım!!!''Yüklüyorum umarım silmezler yazdım''Bir şahsı veya grubu hedef alır şekilde cümle kurmadım:mad: !!!
Tekrar yazıyorum ben kimseye SUÇLAYICI bir cümle yazmadım!!!LÜtfen yazdıklarımı tekrar okuyunuz!!!Geçte olsa bir muhatap bulup beni aydınlattığı için teşekkür ederim...
Umarım bu yazdıklarım yanlış anlaşılmaz.Yanlışta anlaşılmam.Lakin muhatap olduğunuz insan sporla uğraşan bir Beden Eğitimi Öğretmeni...
Ayrıca ben kimseye bana ne haber verin ne de mesaj attım ne de yorumda bulundum!!!
Umarım güzel paylaşımlar olur.İyi forumlar...

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@ÖMER DOĞAN

Güzel yorum teşekkür ederim.Ayrıca çok güldüm demek kız kovaladınız buda güzelmiş:):):)

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
@erhan erden

Tabiki yine Kron:):):)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Cihan Aydan

Merhaba Cihan bey:)

Yazı dili, karşılıklı yüz mimiklerimizi göremediğimiz için, kişi kendi tarafından baktığında haklı olarak görünür. Onun için suçlayıcı cümle konumuzun üstüne müsaade ederseniz bir çizik çizip işi tatllıya bağlayalım.;)

Çünkü yazarken bir birimizin, ne demek isteyip yazdığımızı, anlatmamıza imkan olmayacak. Siz demek öyle söylüyorsunuz ben yanlış anlamışım diyeyim. :)

Şimdi sizin eski konunuzu, resimler silindiği için tek resim mi büyüktü, diğerleri mi küçüktü bilmemize imkan yok.

Ama ben geçen gün bir başka konuda, yaklaşık 20-25 resim gördüm ve resmin biri büyük, ikisi dev gibi, arada iki küçük, gene arada dev gibi resimler görünce , ne yapacağımı şaşırdım. Silmek istemedim aradan büyükleri seçip sileyim, küçükler kalsın dedim ama, düzenleye bastığımız anda tüm linkler karşınıza çıktığında, hadi buyrun gelinde, o büyük resimleri, o karışık linkler arasından seçipte silin. Bu imkansız bir şey. Çünkü linklerde resim ebad işaretleri olmaz. Mecburen tüm resimler silindi.

Bu anlattığım sizin resimleriniz için değil. Ama forum kurallarına göre büyük resim atmak yasak ve büyük resim silmek yerine konu silinir aslında.
Bu resim ebadlarına ve forum kurallarına dikkat ettikten sonra hiç bir zaman karşı karşıa gelmez, her zaman yan yana oluruz. :)

Bur da bizlerin de, sizlerden en ufak bir farkı yok. Artı birde, forumda sadece seyretmek ve paylaşımlarda bulunmamızın yanında , bir de forumu hepimize daha güzel göstermek için kendi zamanımızdan feragat edip, forumun düzenli olması için, çalışıyoruz.

Bir de bizim için, en küçük çalışmayan bir üyemizde, okula gitsin veya gitmesin, en büyük abimizde, çalışsın veya benim gibi emekli olsun, hepsi pedal bassın veya sadece bisikleti sevsin, forumda paylaşım yaptıktan sonra herkes aynı değerdedir.

Aramızda bir tartışma olmadığına göre, size iyi pedallar dileyeyim.

Sevgi ve selamlarımla.

• Beğen

ali karagönlü

Forum Bağımlısı
Tepki
630
Bisanların kadro yapısına bayılıyorum
Yeni bisikletiniz hayırlı olsun diyorum. Güle güle binin.

• Beğen