Satılık,Takaslık TREK4400 DISK

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
Arkadaşlar yeni bir trek4400 disk aldım ama bana çok fazla geldi.ben sahillerin düz yolların adamıyım:)neme gerek hidrolik fren,neme grek 100 mm ayarlı kilitli maşa:p
bisiklet daha yeni toplamda 30 km gitmemiştir bile. çizik filan yok(söylemim dedim ama yinede sölim kullanımdan kaynaklı kılcal çizikler mevcuttur:D ).kadro 2009 model olsa gerek.şimdi gelelim sadede, bisikletimi satmak değil ilk seçenek olarak takas yapmayı düşünüyorum.daha hafif ama kompanentleri yüksek özellikle v frenli bir bisiklet olabilir üstüne para almıcam kadar denk bir bisiklet olursa sevinirim para vericem durumda ise fazla zorlamayın derim :) fiyat olarak direk satılırsa 1100 tl olur, fiyatta bişiler olurmu demeyin sıfırının fiyatını sizlerde biliyosunuz.(720 euro)
özelliklerini yazım(kopyala yapıştır)

Kadro Boyu 18"

�Alpha SL Aluminum Kadro
�RST Gila T7 w/preload, lockout, 100mm ön çatal
�Aluminyum ön, Shimano RM60 arka göbek ; Bontrager Camino jan seti
�Bontrager Jones ACX, 26x2.1", 27 tpi lastik
�Shimano Alivio, 8 vites ,vites kolları:
�Shimano Acera ön vites:
�Shimano Deore arka vites
�Shimano M341 42/32/22 aynakol
�SRAM PG830 11-32, 8 diş kaset
�Aluminyum platform pedal
�Bontrager Race Basic Lux sele
�Bontrager Sport sele borusu
�Bontrager Crowbar Sport, 25mm rise gidon
�Bontrager Sport, 10 derece boğaz
�shimano m485 hidrolik(heryerdeTektro hidrolik fren takımı yazıyor:) )

Trek patentli Alpha Super Light aluminyum kadro ve Shimano Deore vites
donanımıyla göz dolduran bir dağ bisikleti.

işte böle, bir de resim eklim, resmi netten buldum ama aynısı nerdeyse sıfır. aslında resim koymayada gerek yok girin nete bakın nasılsa aynı:D
(link)
(link)

Scudo

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
cezeze arkadaşım özel mesaj atamıyorum ama geotech le düşünmüyorum özelliklide ascent le, inanılmaz bir maşası var yok sa ondan alıcaktım zaten :D son anda vaz geçtim.

Ali Osman ALPARSLAN

Forum Demirbaşı
Tepki
80
bisikletim için özelm esaj atmışsın. senin mesajların kapalı oldugu için cevap yazamadım. bisikleti senin için ayırdım.

Kadir Yılmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
320
@ender89

maşayı xcm v2 ile degiştirdim:rolleyes:
istersen resim eklerim
(link)

Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
kardeş merhaba bende mozo usa yol bisikleti var eğer takas düşünürsen bende isterim kafa kafaya
msn . hakan_puma@hotmail.com
tel 05052250131
eğer msn eklersen bisikletin çok ayrıntlı resimleini görebilirsin
takas bölümünde de mevcut resimler orda konu kapanmıştı

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@HAKAN DEMİRTAŞ

hakan kardeş yol bisikletiyle olmaz ya en azından ön amartisör olsun isterim düz yoldedim ama 4400 yüksek olduğunda neyime filan yazdım daha ucuz kompanentli olsun diye dedim

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@cezeze

şu an için birini bekliyorum ondan cevap gelmesse sana dönücem. bu arada üste bişeyler vermeyi planlıyorsundur umarım:D

yoldas7

Forum Demirbaşı
Tepki
53
bisikleti disk frenlerden dolayı satıyorsan, diski sök netten sat kaliteli v fren al. sana çözüm. bisikletin güzel...

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@tolga koc

fazla büyüttüğümden değil satıpta pişman olmamak için temkinli davranıyorum sıfır aldım dünyanın parasını verdim öl bi çırpıda satmak kolay değil:)

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
@yoldas7
ne kadro ne de maşa v fren uyumlu değil yoksa sorun yoktu zaten gerçi aynısının v frenli olanıda vardı ama almadık işte:D
okadarda önemli değil yaa v disk olması filan sadece benim için fazla dedim okadar

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ender89

kesinlikle haklısın bende satmaya karar vermiştim tur bisikletine geçmek için ama gelen komik tekliflerden sonra vazgeçtim, kafamda ki kadroyu bulursam o zmn parçalayıp satıcam. komple satışlar zarar ettiriyor.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ben geotech i corratec sanmışım ztn ya :D hey allam diorum ama corratec in ascent modeli ne ara çıktı die tmm şimdi oldu :D

enderyigit89

Daimi Üye
Tepki
98
ilan güncel üstüne azda olsa para verebiliceğim bisikletlerlede olur(100-200tl)